Машини и алати


Покажи:
Подреди по:

AKU ДУПЧАЛКА/ ОДВРТ. 10,8 V (2 бат. + куфер)

AKU ДУПЧАЛКА/ ОДВРТ. 10,8 V (2 бат. + куфер) Спецификации:  - батерија: 10..

7,990.00 ден. 6,199.00 ден.

Dynamic Пренослива греалка

Детален Опис на производот Пренослива греалка или тајфун широко користена во комерцијални и ин..

8,490.00 ден. 6,490.00 ден.

Дијамантска пила за асфалт

 Карактеристики Препорачана за сечење асфалт, кварцит, абразивен бетон, свеж бетон, тули, ..

1,090.00 ден. 699.00 ден.

Дијамантска пила за иверица TCT 140 20 24

Карактеристики :Кружна пилаПила за дрво -видови иверица(Edge Batch 3) Дијаметар D 140 mmДупка d..

1,090.00 ден. 499.00 ден.

Дијамантска пила за иверица TCT 150 20 24

Карактеристики :Кружна пилаПила за дрво -видови иверица(Edge Batch 3) Дијаметар D 150 mmДупка d..

890.00 ден. 590.00 ден.

Loading...