Новогодишни украси


Покажи:
Подреди по:

РГБ Лед лента

  Опис:Водоотпорна РГБ Лед лента со комплетен сет14,4W на еден метар12V; DC.Достапни бои: бела,..

2,190.00 ден. 990.00 ден.

Led Новогодишни сијалички

Со висока осветленост да ја осветли просторијата и да додадете карактер, магија и убава атмосфе..

1,990.00 ден. 1,190.00 ден.

Дедо Мраз кој Твирка(игра со задник)

Празничен Дедо Мраз кој Твирка (игра со задник)Распеан и танцувачки Дедо Мраз кој мрда со колко..

1,190.00 ден. 790.00 ден.

Диско LED Сијалица

     Опис:     Идеална  LED светилка за вашите забави, просл..

1,490.00 ден. 390.00 ден.

Звездени сијалички

Опис на производотБоја: Весели шарени топли бои ( плава, сина, црвена и жолта)Те молам забележи:1. Н..

1,990.00 ден. 1,490.00 ден.

Небески Лампиони

Направете ја вашата свадба, роденден,забава уникатна со небеските лампиони. Пробајте нешто поинаку о..

590.00 ден. 190.00 ден.

Небески Лампиони во Форма на Срце

Опис:Убави небески лампиони во форма на срце.  Небеските лампиони се популарно познати како лам..

490.00 ден. 160.00 ден.

Новогодични светлечки топчиња

Опис:Погодни за внатрешна и надворешна употреба.100 LED топките  со автоматско менување на боит..

1,890.00 ден. 1,190.00 ден.

Новогодишни Декорации

Се наближуваат празници, расположението се зголемува владее еуфорија, магијата е секаде .Сега е врем..

1,190.00 ден. 690.00 ден.

Новогодишни светлечки топки

Декоративни Новогодишни светлечки топки за супер забава и пријатна атмосфераСпецификации:Димензии: ..

3,300.00 ден. 2,290.00 ден.

Новогодишни сијалички

Со висока осветленост да ја осветли просторијата и да додадете магија и убава атмосфера на мест..

990.00 ден. 590.00 ден.

Романтични Свеќи со Далечинско

Опис:Ви нудиме еден оригинален подарок или прилог на атмосферата за Нова Година и Св. Валентин - ром..

990.00 ден. 640.00 ден.

Снежна Новогодишна Елка

Технички спецификации:Голем & полн изглед: Широк број на гранки Боја: Текстурни два-тона зе..

4,990.00 ден. 3,490.00 ден.

Снешко Белчо Дедо Мраз и Слаткиот Ирвас

Снешко Белчо,Дедо Мраз и Слаткиот Ирвас новогодишни декорации со механизам да ги  растегнете ил..

990.00 ден. 690.00 ден.

Loading...