МОДА И УБАВИНА


Покажи:
Подреди по:

Genie Shape skirt Mини здолниште за обликување на вашето тело

Ви нудиме нешто ново, свежо и совршенo за претстојната топла сезона .... Genie Shape skirt &nbs..

2,990.00 ден. 1,090.00 ден.

Pull Reducer справа за вежбање

Опис:Справата е одличен тренер за да се ослободите од екстра килограми,да го ублажите стресот, може ..

1,490.00 ден. 490.00 ден.

Паметен Часовник за следење на вашето дете

GPS Паметен Часовник за следење на вашето дете Како работи?GPS паметниот часовник го носат деца..

2,990.00 ден. 1,690.00 ден.

3 во 1 Пакет за Здравје

1. Ортопедски перничиња за табани Strutz Cushioned Arch Supports за луѓе со болки во колената, колко..

730.00 ден. 649.00 ден.

3-во-1 Lipodress Фустан

Фустанот 3-во-1 Lipodress кој го обликува вашето тело за потенка фигура со инстант резултати!!!Опис:..

690.00 ден. 490.00 ден.

4D соларен масажер

Опис: - Овој масажер за убавина е комбинација на соларна енергија промена на микро струја, нано ..

2,190.00 ден. 690.00 ден.

Anticeluliten masazer Cehuloss

ОПИС Придобивките од антицелулитниот масажер Cehuloss  Успешно го отстранува целулитот ..

1,750.00 ден. 990.00 ден.

Belle Women чизми над колена

Belle Women чизмите над колена ќе ја направат секоја дама да изгледа секси и софистицирана. Мож..

3,590.00 ден. 2,190.00 ден.

Belle чизми над колена на штикла

Belle Women чизмите над колена со висока штикла ќе ја направат секоја дама да изгледа секси и с..

4,990.00 ден. 2,090.00 ден.

Brago Зимски Чевли

РАСПОЛОЖЛИВИ БОИ - ЦРНАРАСПОЛОЖЛИВИ БРОЕВИ ОД 40-43Опис:Удобни секојдневни машки чевли за долги есе..

2,490.00 ден. 1,190.00 ден.

BTALL-Влошки за Висина

ПРОМОЦИЈА За секој купен пар влошки ќе добиете уште еден пар потполно бесплатно Дали сте изморени..

1,900.00 ден. 590.00 ден.

Bubble Bra за перење

"Колку пати машината за перење ви ја оштетила онаа скапоцена долна облека што само сте ја купиле? С..

890.00 ден. 399.00 ден.

California Slim 'N Lift мидер

California Slim 'N Lift  мидер California Slim 'N Lift мидерот е револуционерен ..

790.00 ден. 490.00 ден.

CALSIDO Чевли со Крзно

Опис- Прекрасните и модерни чевли навистина може да го направат  или поправат речиси било кој ..

2,890.00 ден. 1,490.00 ден.

Derma Wand

Опис на производот: Derma Wand користи комбинација на радио фреквенција со ефекти на топли..

3,490.00 ден. 1,190.00 ден.

Fashion детски чевли

Fashion машки и женски чевлиСтилски и модерни машки и женски чевли кои ќе го надополнат вашиот изгле..

2,490.00 ден. 1,390.00 ден.

Gemei бежична машинка за нос и коса

Gemei бежична машинка за шишање на коса, брада, нос и тело!Предности:Бежична машинкаЕлегантен дизај..

1,790.00 ден. 590.00 ден.

Gemei Обликувач за коса

Совршена за употреба во салон, и за лична домашна употреба...Gemei Пеглата за коса !!!!  &nbs..

1,590.00 ден. 490.00 ден.

Gemei Со 2 Жилета

Ова е тоа што вие го барате !! Gemei Со 2 Жилета со систем за бричење назад!!Совршен придр..

1,890.00 ден. 590.00 ден.

Gemei Тример со 3 жилета

Gemei Тример за мустаќи и бакенбарди. Опис- Само земете сапун и вода. Уклучете го бричот се додека ..

1,590.00 ден. 1,190.00 ден.

Germa Slim Body – Елегантен стегач за тело

  Изгледајте од 5 до 10 килограми послабо со новиот Germa Slim Body стегач за жени… доживејте ..

2,500.00 ден. 490.00 ден.

Hair remover

Депилатор БраунНајновиот депилатор на Македонскиот пазар за безболно и брзо депилирањеБенефиции :Бра..

1,999.00 ден. 990.00 ден.

Heel Tastic интензивна терапија за вашите стапала

Heel Tastic интензивна терапија за вашите стапалаНарачајте 1 и добијте уште еден подарок!H..

1,199.00 ден. 490.00 ден.

HF Mountain Водоотпорна Јакна

Квалитетот на HF Mountain јакната е на највисоко ниво кој ви гарантира висока заштита, водоотпорна е..

4,500.00 ден. 2,999.00 ден.

Hot Buns

Опис на производот: Hot Buns новото,едноставно решение за стил! Совршените пунџи и кадрици..

1,490.00 ден. 290.00 ден.

Instantly Ageless™ е моќна микрокрема против брчки

Instantly Ageless™ е моќна микрокрема против брчки која делува брзо и ефикасно да ги намали видливит..

2,490.00 ден. 990.00 ден.

InStyler 2 во 1

За секси изглед во неколку секунди со InStyler !!! Може да ја скроти секоја коса,и да ја навитка нај..

2,900.00 ден. 1,390.00 ден.

Kinoki Detox Подлога

 Најновиот и најлесниот начин за целосно отстранување на токсините од телото ... и сето тоа д..

1,890.00 ден. 249.00 ден.

Lip Volumizer крема за усни

Барате начин како вашите усни да изгледаат полни и заводливи? Полните усни се сметаат за поатрактивн..

1,300.00 ден. 590.00 ден.

Marion маска за Плава коса

Ревитализирачка маска за фарбана плава косаОпис на производот : 2x третмани Содржи екстракт од ..

490.00 ден. 149.00 ден.

Marion маска за црвена коса

Ревитализирачка маска за фарбана црвена косаСодржи булки и екстракт од хибискус. Со користење на ма..

390.00 ден. 149.00 ден.

Marion ориентално масло за зајакнување на коса

Marion ориентално масло за зајакнување на коса - За слаба и осетлива коса Масло 30 ml, создрад..

990.00 ден. 290.00 ден.

Marion ориентално масло за обновување на коса

Marion ориентално масло за обновување на коса - За оштетена коса Масло 30 ml, создрадено со сп..

990.00 ден. 290.00 ден.

Marion ориентално масло за хидратација на коса

Marion ориентално масло за хидратација на коса - За непослушна и сува коса.  Масло 30 ml, соз..

990.00 ден. 290.00 ден.

Marion течност против испукани врвови

Marion течност против испукани врвови со арганово масло 50 ml Високо концентрираната течност не..

990.00 ден. 299.00 ден.

Marion топли завои и ампули против целулит

Уникатна антицелулитна формула со активни состојки кои помагаат да се отстрани целулитот и да се нам..

2,290.00 ден. 1,490.00 ден.

Marion Третман против опаѓање на косата

Сакате цврста коса без опаѓање? Сега тоа е можно со формулата наречена "Мароко злато", на уникатниот..

1,990.00 ден. 1,490.00 ден.

MicroTouch MAX

Опис: MicroTouch MAX е погоден за отстранување на влакната од носот и ушите, и да се..

1,590.00 ден. 399.00 ден.

MinMin Женски чанти

MinMin Женски чантиАко сакате да изгледате одлично каде и да одите, тоа е невозможно без модерна и ..

1,990.00 ден. 590.00 ден.

Miss Belt – Појас за затегнување до совршена фигура

НОВО !!!   Дали сакате да имате послаба, поатрактивна фигура, но стомакот едноставно не сака ..

2,590.00 ден. 590.00 ден.

NIKAI 3 во 1

NIKAI 3 во 1 за нос коса и брадаNIKAI 3 во 1 машинката за нос, коса и брада. Напреден и п..

2,190.00 ден. 890.00 ден.

NIKAI Машинка за Потстрижување

NIKAI Машинка за потстрижување е идеална алатка за добро негуван и секогаш среден маж.Осно..

2,199.00 ден. 990.00 ден.

NOVA 1600W Фен

НОВА 1600W фен за коса Генерално1. Тесен концентратор на фенот кој го насочува протокот на воздух и..

1,990.00 ден. 490.00 ден.

Nova 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса

Nova 2 во 1 сет за исправување и навиткување на косаНавиткана или права вашата коса ќе изгледа одлич..

1,190.00 ден. 490.00 ден.

NOVA Керамичко Фигаро

NOVA Керамичко фигаро за кадрава косаNOVA Керамичко фигаро за кадрава коса од 45-50W...

1,980.00 ден. 690.00 ден.

Ped Egg Smooth - до совршено мазни стапала

ПРОМОЦИЈА  за секој купен педикир  Ped Egg Smooth ке добиете уште еден потполно бес..

1,890.00 ден. 890.00 ден.

Relax Proff масажер

Опис:Благодарение на моторот кој има зголемена моќност, со што обезбедува стабилна работа со голема ..

2,990.00 ден. 890.00 ден.

Restoria Discreet

Лосион со кој гарантирано ќе ги остраните белите влакна за само 2 недели !!!Делува дирекtно на фолек..

2,600.00 ден. 1,790.00 ден.

Revoflex Xtreme

Revoflex Xtreme - Мала теретана дома  44 различни вежби Затегнете ги стомачните мускули,..

1,899.00 ден. 890.00 ден.

Revoflex Xtreme +гратиси

Понуда која не смеете да ја пропуштите!  Купете Revoflex Xtreme и ќе добиете уште дв..

2,970.00 ден. 1,290.00 ден.

Romstar Патики

Опис:Удобни секојдневни машки патики за долги есенски прошетки или за трчање. Бидете подготвени за в..

1,890.00 ден. 1,290.00 ден.

Royal Posture-Потпора за 'рбетот

Опис:Дали страдате од болки во грбот или имате болки во вратот? Една од главните причини за бол..

1,390.00 ден. 790.00 ден.

Sauna Pro 3 - Сауна појас за слабеење

Испотете ги несаканите масти со SAUNA PRO tm3 !!! Нема повеќе непријатно седење во сауна или ..

3,990.00 ден. 1,690.00 ден.

Scarlet машинка за шишање

Scarlet машинка за шишање Супер машинка за шишање со 5 различни сечива Со Супер Високи..

2,000.00 ден. 1,290.00 ден.

Sculpting корсет за слабеење

Sculpting корсет за обликување на тело  Sculpting корсетот за обликување на телото е најдо..

690.00 ден. 490.00 ден.

Shake N Take 4

Опис:Дали сте имале напорен ден? Ви треба брз но сепак хранлив оброк?Shake N Take 4 е токму она..

2,590.00 ден. 990.00 ден.

Side sleeper перница

Опис: Имате проблеми со болки во грбот и вратот? Се будите уморни и ненаспиени ?  Side sle..

1,890.00 ден. 790.00 ден.

Skin Doctor 2 во 1 крем со витамин Е и Олигомерно

Уникатна 24 часовна формула за остранување на брчките на лицето.  Нашата последна технологија,..

1,300.00 ден.

SLIM N FIT Хеланки

SLIM N FIT ХеланкиДали преферирате модерен изглед  на дизајнирани фармерки? Сакате сите в..

2,490.00 ден. 490.00 ден.

Slim n Lift стегач за мажи

Изгледајте од 5 до 10 килограми послабо со новиот Slim n Lift стегач за мажи… доживејте целосна тран..

1,890.00 ден. 490.00 ден.

Slimming Body-Building Belt корсет

Slimming Body-Building Belt корсет За одличен изглед треба да спортувате, да се храните здраво,..

890.00 ден. 390.00 ден.

SMART HD Очила

Опис: SMART HD Очила за безбедно возење во сите временски услови, ултра дизајн кој се..

1,890.00 ден. 390.00 ден.

Smart watch- паметен часовник

         Клучни карактеристики: Бежичен e SMS сиг..

5,990.00 ден. 1,290.00 ден.

Smoothie maker совршено смути за 5 секунди

Уникатен начин да направите здрав Смути оброк за само 5 секунди .Едноставно ставете ги намирниците в..

4,990.00 ден. 2,990.00 ден.

Somicks Детски Чизмички

Somicks Детски Чизмички Подготвени сте за студените и дождливите денови? Проверете ги чевлите ..

1,890.00 ден. 1,190.00 ден.

Tiper Елегантни чевли

РАСПОЛОЖЛИВИ БОИ - ЦРНА И ТЕГЕТРАСПОЛОЖЛИВИ БРОЕВИ ОД 40-44Опис:Удобни секојдневни машки чевли за до..

1,690.00 ден. 1,190.00 ден.

VERON Машки и Женски чевли

Опис- Прекрасните и модерни чевли навистина може да го направат  или поправат речиси било кој с..

2,490.00 ден. 1,190.00 ден.

VICTORIA Beauty - Екстракт од полжав

VICTORIA Beauty - Екстракт од полжав Уште од античко време, човештвото постојано се стреми да ја от..

1,490.00 ден. 790.00 ден.

WhiteLight систем за избелување на заби

Белеењето на забите со системот WhiteLight е иновативен метод, кој ги пренесува избелувачките процед..

1,900.00 ден. 790.00 ден.

Wonderful патики

Опис:Wonderfull патиките се совршени за трчање со стил и цврста подлога за удобност, амортизирање и ..

1,490.00 ден. 890.00 ден.

ZERO SMOKE

ZERO SMOKE Откажете се од пушењето брзо иедноставно! Zerosmoke користи 2 биомагнети позиционира..

990.00 ден. 490.00 ден.

Zip Up чорапи со компресија

Опис: ZipUp чорапи со компресија, кои го подржуваат коленото, со отворени прсти.Ви ги претставу..

790.00 ден. 390.00 ден.

Автоматски тример Sweet

Опис:SWEET SENSITIVE PRECISION автоматски тример специјално направен за чувствителните делови на тел..

1,990.00 ден. 1,290.00 ден.

Акупунтурен пулс масажер за врат

Акупунтурен пулс масажер за вратОпис на производот:0. Користи паметна 3D Технологија на подигнување ..

1,990.00 ден. 1,590.00 ден.

Апарат за мерење на притисок дигитален

Апарат за мерење на притисок дигитален Високо Квалитетен апарат за мерење на притисок со цело..

2,500.00 ден. 1,590.00 ден.

Безжична четка за боење на коса

Опис:Безжична четка за боење на коса - лесно, брзо и професионално. Ако сакате да ја промените бојат..

990.00 ден. 790.00 ден.

Бразислки гаќи

Гаќички кој ќе го згоелемат и оформат вашиот задник Направени од удобен материјал 100..

1,200.00 ден. 490.00 ден.

Гел за зголемување на гради

Гел за зголемување на гради - ефикасен, безбеден и природен начин до поцврсти и поголеми град..

2,400.00 ден. 990.00 ден.

Депилатор за одстранување на влакна од лицето (по традиционални методи)

Депилатор за одстранување на влакна од лицето (по традиционални методи)ВоведПорано , третирањето на ..

1,590.00 ден. 990.00 ден.

Детски Топлинки

Опис на производот Ладниот ветер почна да дува, времете станува се поладно,заштитете ги децата ..

690.00 ден. 249.00 ден.

Дигитален термометар

Дигитален термометар СПЕЦИФИКАЦИИ - Тежина: 0,05кг - Димензии: 12 x 1,5 x 1 см - СЕ - сертифиц..

990.00 ден. 490.00 ден.

Елегантен Фустан

Женски елегантен фустанМатеријал:Вискоза 92%Еластин 8%Стандрадна величинаРасположливи бои: Црна и Те..

890.00 ден. 649.00 ден.

Електрична Четка за коса Nova F209

Одличен дизајн, керамички обложена, мултифункционална електрична четка за сушење, фенирање и исправа..

2,190.00 ден. 990.00 ден.

Електрично Перниче за греење

Опис: - Ова Електрично перниче е запечатено и исполнето со galvan..

890.00 ден. 490.00 ден.

Женска "SlimFit" јакна

Краток Опис:Женска водоотпорна јакна со врвен квалитет, модерен дизајн и т.н. "SlimFit" стил. Тоа е ..

3,490.00 ден. 2,190.00 ден.

Женски Елегантни Чадори

Женски Елегантен ЧадорКарактеристики- Висок квалитет на ПВЦ материјал и челичен скелет- Со убав моде..

890.00 ден. 290.00 ден.

Женски Топлинки

Опис:- Доколку веќе ни чорапите не можат да ве загреат, значи дека е време да си купите топлинки.Т..

590.00 ден. 390.00 ден.

За Совршена Коса

Идеална комбинација за вашата коса. Nova 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса & Mari..

2,180.00 ден. 650.00 ден.

Зимски Женски Јакни

Краток Опис:Женска зимска јакна со врвен квалитет, модерен дизајн и елегантен стил. Т..

3,190.00 ден. 2,190.00 ден.

Идеална Комбинација

1. Организатор за предното седишта на возилото Карактеристики:Организаторот е наменет за заднио..

1,390.00 ден. 790.00 ден.

Интелегентен Часовник

Интелегентен ЧасовникОпис:- Технологијата брзо се развива и го презема светот доста брзо.За понатамо..

1,990.00 ден. 1,599.00 ден.

Квалитетен подвижен гардеробер

Квалитетен, подвижен гардеробер   - Ви треба дополнителен простор за вашата облека?- Ил..

2,190.00 ден. 1,690.00 ден.

Квалитетен, подвижен гардеробер + гратиси

Понуда која не смеете да ја пропуштите!  Купете Квалитетен, подвижен гардеробер и ќе доби..

3,270.00 ден. 1,790.00 ден.

Крема за обликување на тело

    ПРОМОЦИЈА !!!          За само 790ден. КАРАКТЕРИСТИ..

1,490.00 ден. 790.00 ден.

Крема Против Болки

ДЕЛУВАЊЕ: Гелот продира длабоко во кожата ја намалува напнатоста и болките. Се користи кај конту..

1,100.00 ден.

Крема против лузни, акни и белези

за само 390 ден.Кремата на база од лук и билни екстракти темелно ја чисти проблематичната кожа од си..

1,290.00 ден. 390.00 ден.

Луда летна промоција

Луда летна промоција, ограничени количини .. Побрзајте! Купете ги овие 4 продукти за само 399..

2,990.00 ден. 399.00 ден.

Магичен Чадор

    Опис на производот: - Овој чадор ви ја открива својата магија кога ке се на..

1,590.00 ден. 590.00 ден.

Марион масло за самопотемнување

Марион маслото за самопотемнување е мултифункционално масло со формула за секој тип на кожа. Содржи ..

1,290.00 ден. 490.00 ден.

Марион масло за самопотемнување + гратиси

Понуда која не смеете да ја пропуштите!  Купете Марион масло за самопотемнување&nbs..

5,100.00 ден. 990.00 ден.

Масажер за врат

ОПИС:- 5 функции на масажерот за врат- Дизајниран од инжењери специјализирани за анатомијата на чове..

990.00 ден. 560.00 ден.

Масажер за стапала Squishee

Дозволете си луксуз за вашите изморени стапала единствено со Squishee вибрирачки масажер! ..

2,290.00 ден. 1,290.00 ден.

Маска за iPhone

Маска за iPhone Заштите го вашиот мобилен телефон во секој момент кога постои можност за негов..

590.00 ден. 199.00 ден.

Маска за Samsung телефон

Маска за Samsung телефон Заштите го вашиот мобилен телефон во секој момент кога постои можност..

590.00 ден. 199.00 ден.

Машинка за бричење брада и нос

Машинка за бричење шишање и остранување влакна во нос 100% висок квалитет Работи само во суви ..

1,790.00 ден. 990.00 ден.

Машинка за Шишање

Машинка за Шишање Супер машинка за шишанње со 4 различни сечива Со Супер Острила  Бр..

1,490.00 ден. 990.00 ден.

Машки Каиш и Чадор

Опис:Врнежливите денови се чести во последниве недели. Климата станува ладна,и се подготвува за зим..

1,690.00 ден. 890.00 ден.

Модерен женски паричник

Модерен женски паричникМодерени женски паричници со висок квалитет за љубителите на уникатен и мод..

690.00 ден. 390.00 ден.

Најдобра Есенска Понуда

1 2 3 4 5  6  7.1. Маска за iPhone Заштите го вашиот мо..

999.00 ден. 499.00 ден.

Наслон за правилно држење

Наслон за правилно држење на 'рбетот додека седите.- Обезбедува дополнителна поддршка на грбот, пома..

1,590.00 ден. 249.00 ден.

Очила со HD за Ноќна Визија ™

Опис: Очила со HD за Ноќна Визија за безбедно возење во сите временски услови.Како ре..

1,999.00 ден. 550.00 ден.

Појас за слабеење Slimm NG Belt

Израмни го стомакот со овој прилагодлив појас за слабеење! Сауна акција помага да се исфрли виш..

1,590.00 ден. 890.00 ден.

Ранци

Дочекајте ја школската година спремни !Анатомски Ранци во различни бои, големини и дизајни.Се што тр..

1,590.00 ден. 690.00 ден.

Силиконски градник Uni Bra

 Единствена понуда: Со секој купен Силиконски градник Uni Bra добивате Slim & Fit Pu..

2,190.00 ден. 1,090.00 ден.

Справа за вежбање Iron Gym

Заборавете на оштетување на вашата врата со поставување разни справи за вежбање, со справата за вежб..

1,990.00 ден. 1,190.00 ден.

Супер Есенска Промоција

1. НОВА 1600W фен за коса1. Тесен концентратор на фенот кој го насочува протокот на воздух и на топл..

1,170.00 ден. 649.00 ден.

Супер Микс Есенска Понуда

1. Магичен чадор - Овој чадор ви ја открива својата магија кога ке се намокри.- Кога врне вашио..

1,490.00 ден. 699.00 ден.

Топ Есенска Понуда

1 2 3 4 5 6 7 8. 1. Маска за Samsung телефон Заштите го..

990.00 ден. 499.00 ден.

Тренди женски чевли

Тренди женски чевлиТренди женски чевли со полна потпетица за совршен и модерен изглед во секое време..

1,990.00 ден. 1,390.00 ден.

Турбо Сет Фен + Пегла

- Ќе имате мазна и права коса со оваа прекрасна пегла ,која е многу лесна за употреба и ќе ја исправ..

990.00 ден. 590.00 ден.

Удобни машки и женски чевли

Удобни машки и женски чевлиУдобни секојдневни машки и женски чевли за долги есенски прошетки. Бидете..

2,190.00 ден. 1,390.00 ден.

Фиокар пластичен

Пластичен фиокар со 4 фиоки , погоден да го ставите во секое ќоше каде што нема да ви зафаќа простор..

2,390.00 ден. 1,490.00 ден.

Црна Маска за лице

Црна Маска за лицеКУПЕТЕ 1 И ДОБИЈТЕ УШТЕ 1 ПОДАРОК Black Mask - Црна Маска за лице за акн..

1,380.00 ден. 290.00 ден.

Четка Straight Artefakt

Опис:Новата керамичка четка за исправување Straight Artefakt е комбинација на пеглање на косата и не..

2,990.00 ден. 990.00 ден.

Четка за Коса Ionic Styler 2 во 1

Четка за Коса Ionic styler 2 во 1 Едноставно и лесно со 2 во 1 фигаро и пегла,  вашата коса ..

3,100.00 ден. 1,890.00 ден.

Четки за шминкање

ОписНајновиот модел четки за шминка на MAC со овална форма.Од најмеки вештачки влакна. Наменети за т..

1,790.00 ден. 990.00 ден.

Loading...