Нега за Коса


Покажи:
Подреди по:

Hot Buns

Опис на производот: Hot Buns новото,едноставно решение за стил! Совршените пунџи и кадрици..

1,490.00 ден. 290.00 ден.

InStyler 2 во 1

За секси изглед во неколку секунди со InStyler !!! Може да ја скроти секоја коса,и да ја навитка нај..

2,900.00 ден. 1,390.00 ден.

Marion маска за Плава коса

Ревитализирачка маска за фарбана плава косаОпис на производот : 2x третмани Содржи екстракт од ..

490.00 ден. 149.00 ден.

Marion маска за црвена коса

Ревитализирачка маска за фарбана црвена косаСодржи булки и екстракт од хибискус. Со користење на ма..

390.00 ден. 149.00 ден.

Marion ориентално масло за зајакнување на коса

Marion ориентално масло за зајакнување на коса - За слаба и осетлива коса Масло 30 ml, создрад..

990.00 ден. 290.00 ден.

Marion ориентално масло за обновување на коса

Marion ориентално масло за обновување на коса - За оштетена коса Масло 30 ml, создрадено со сп..

990.00 ден. 290.00 ден.

Marion ориентално масло за прихрана на коса

Marion ориентално масло за прихрана на коса - За сите типови на коса Масло 30 ml, создрадено с..

990.00 ден. 290.00 ден.

Marion ориентално масло за хидратација на коса

Marion ориентално масло за хидратација на коса - За непослушна и сува коса.  Масло 30 ml, соз..

990.00 ден. 290.00 ден.

Marion течност против испукани врвови

Marion течност против испукани врвови со арганово масло 50 ml Високо концентрираната течност не..

990.00 ден. 299.00 ден.

Marion Третман против опаѓање на косата

Сакате цврста коса без опаѓање? Сега тоа е можно со формулата наречена "Мароко злато", на уникатниот..

1,990.00 ден. 1,490.00 ден.

NIKAI Машинка за Потстрижување

NIKAI Машинка за потстрижување е идеална алатка за добро негуван и секогаш среден маж.Осно..

2,199.00 ден. 990.00 ден.

NOVA 1600W Фен

НОВА 1600W фен за коса Генерално1. Тесен концентратор на фенот кој го насочува протокот на воздух и..

1,990.00 ден. 490.00 ден.

Nova 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса

Nova 2 во 1 сет за исправување и навиткување на косаНавиткана или права вашата коса ќе изгледа одлич..

1,190.00 ден. 490.00 ден.

NOVA Керамичко Фигаро

NOVA Керамичко фигаро за кадрава косаNOVA Керамичко фигаро за кадрава коса од 45-50W...

1,980.00 ден. 690.00 ден.

Restoria Discreet

Лосион со кој гарантирано ќе ги остраните белите влакна за само 2 недели !!!Делува дирекtно на фолек..

2,600.00 ден. 1,790.00 ден.

Електрична Четка за коса Nova F209

Одличен дизајн, керамички обложена, мултифункционална електрична четка за сушење, фенирање и исправа..

2,190.00 ден. 990.00 ден.

За Совршена Коса

Идеална комбинација за вашата коса. Nova 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса & Mari..

2,180.00 ден. 650.00 ден.

Машинка за Шишање

Машинка за Шишање Супер машинка за шишанње со 4 различни сечива Со Супер Острила  Бр..

1,490.00 ден. 990.00 ден.

Супер Есенска Промоција

1. НОВА 1600W фен за коса1. Тесен концентратор на фенот кој го насочува протокот на воздух и на топл..

1,170.00 ден. 649.00 ден.

Четка Straight Artefakt

Опис:Новата керамичка четка за исправување Straight Artefakt е комбинација на пеглање на косата и не..

2,990.00 ден. 990.00 ден.

Четка за Коса Ionic Styler 2 во 1

Четка за Коса Ionic styler 2 во 1 Едноставно и лесно со 2 во 1 фигаро и пегла,  вашата коса ..

3,100.00 ден. 1,890.00 ден.

Loading...