Нега за Лице


Покажи:
Подреди по:

Derma Wand

Опис на производот: Derma Wand користи комбинација на радио фреквенција со ефекти на топли..

3,490.00 ден. 1,190.00 ден.

Instantly Ageless™ е моќна микрокрема против брчки

Instantly Ageless™ е моќна микрокрема против брчки која делува брзо и ефикасно да ги намали видливит..

2,490.00 ден. 990.00 ден.

Skin Doctor 2 во 1 крем со витамин Е и Олигомерно

Уникатна 24 часовна формула за остранување на брчките на лицето.  Нашата последна технологија,..

1,300.00 ден.

VICTORIA Beauty - Екстракт од полжав

VICTORIA Beauty - Екстракт од полжав Уште од античко време, човештвото постојано се стреми да ја от..

1,490.00 ден. 790.00 ден.

Депилатор за одстранување на влакна од лицето (по традиционални методи)

Депилатор за одстранување на влакна од лицето (по традиционални методи)ВоведПорано , третирањето на ..

1,590.00 ден. 990.00 ден.

Крема против лузни, акни и белези

за само 390 ден.Кремата на база од лук и билни екстракти темелно ја чисти проблематичната кожа од си..

1,290.00 ден. 390.00 ден.

Loading...