Нега за Тело


Покажи:
Подреди по:

Genie Shape skirt Mини здолниште за обликување на вашето тело

Ви нудиме нешто ново, свежо и совршенo за претстојната топла сезона .... Genie Shape skirt &nbs..

2,990.00 ден. 1,090.00 ден.

4D соларен масажер

Опис: - Овој масажер за убавина е комбинација на соларна енергија промена на микро струја, нано ..

2,190.00 ден. 690.00 ден.

ABS - справа за вежбање

ОСЛАБЕТЕ 10 КГ ЗА 30 ДЕНА СО 20 МИН ВЕЖБАЊЕ НА ДЕН! Најпродавана справа во Европа за 2013 година ..

2,000.00 ден. 990.00 ден.

Anticeluliten masazer Cehuloss

ОПИС Придобивките од антицелулитниот масажер Cehuloss  Успешно го отстранува целулитот ..

1,750.00 ден. 990.00 ден.

California Slim 'N Lift мидер

California Slim 'N Lift  мидер California Slim 'N Lift мидерот е револуционерен ..

790.00 ден. 490.00 ден.

Germa Slim Body – Елегантен стегач за тело

  Изгледајте од 5 до 10 килограми послабо со новиот Germa Slim Body стегач за жени… доживејте ..

2,500.00 ден. 490.00 ден.

Hair remover

Депилатор БраунНајновиот депилатор на Македонскиот пазар за безболно и брзо депилирањеБенефиции :Бра..

1,999.00 ден. 990.00 ден.

Heel Tastic интензивна терапија за вашите стапала

Heel Tastic интензивна терапија за вашите стапалаНарачајте 1 и добијте уште еден подарок!H..

1,199.00 ден. 490.00 ден.

HOT Термо-лепенка

Опис на Производот:- HOT Термо-лепенката е дел што се однесува за третман на болка во горниот дел о..

1,590.00 ден. 490.00 ден.

Kinoki Detox Подлога

 Најновиот и најлесниот начин за целосно отстранување на токсините од телото ... и сето тоа д..

1,890.00 ден. 249.00 ден.

Marion топли завои и ампули против целулит

Уникатна антицелулитна формула со активни состојки кои помагаат да се отстрани целулитот и да се нам..

2,290.00 ден. 1,490.00 ден.

Miss Belt – Појас за затегнување до совршена фигура

НОВО !!!   Дали сакате да имате послаба, поатрактивна фигура, но стомакот едноставно не сака ..

2,590.00 ден. 590.00 ден.

Ped Egg Smooth - до совршено мазни стапала

ПРОМОЦИЈА  за секој купен педикир  Ped Egg Smooth ке добиете уште еден потполно бес..

1,890.00 ден. 890.00 ден.

Relax Proff масажер

Опис:Благодарение на моторот кој има зголемена моќност, со што обезбедува стабилна работа со голема ..

2,990.00 ден. 890.00 ден.

Revoflex Xtreme

Revoflex Xtreme - Мала теретана дома  44 различни вежби Затегнете ги стомачните мускули,..

1,899.00 ден. 890.00 ден.

Sauna Pro 3 - Сауна појас за слабеење

Испотете ги несаканите масти со SAUNA PRO tm3 !!! Нема повеќе непријатно седење во сауна или ..

3,990.00 ден. 1,690.00 ден.

Side sleeper перница

Опис: Имате проблеми со болки во грбот и вратот? Се будите уморни и ненаспиени ?  Side sle..

1,890.00 ден. 790.00 ден.

SLIM N FIT Хеланки

SLIM N FIT ХеланкиДали преферирате модерен изглед  на дизајнирани фармерки? Сакате сите в..

2,490.00 ден. 490.00 ден.

Slimming Body-Building Belt корсет

Slimming Body-Building Belt корсет За одличен изглед треба да спортувате, да се храните здраво,..

890.00 ден. 390.00 ден.

Zip Up чорапи со компресија

Опис: ZipUp чорапи со компресија, кои го подржуваат коленото, со отворени прсти.Ви ги претставу..

790.00 ден. 390.00 ден.

Бразислки гаќи

Гаќички кој ќе го згоелемат и оформат вашиот задник Направени од удобен материјал 100..

1,200.00 ден. 490.00 ден.

Гел за зголемување на гради

Гел за зголемување на гради - ефикасен, безбеден и природен начин до поцврсти и поголеми град..

2,400.00 ден. 990.00 ден.

Дигитален термометар

Дигитален термометар СПЕЦИФИКАЦИИ - Тежина: 0,05кг - Димензии: 12 x 1,5 x 1 см - СЕ - сертифиц..

990.00 ден. 490.00 ден.

Крема за обликување на тело

    ПРОМОЦИЈА !!!          За само 790ден. КАРАКТЕРИСТИ..

1,490.00 ден. 790.00 ден.

Марион масло за самопотемнување

Марион маслото за самопотемнување е мултифункционално масло со формула за секој тип на кожа. Содржи ..

1,290.00 ден. 490.00 ден.

Масажер за стапала Squishee

Дозволете си луксуз за вашите изморени стапала единствено со Squishee вибрирачки масажер! ..

2,290.00 ден. 1,290.00 ден.

Наслон за правилно држење

Наслон за правилно држење на 'рбетот додека седите.- Обезбедува дополнителна поддршка на грбот, пома..

1,590.00 ден. 249.00 ден.

Појас за слабеење Slimm NG Belt

Израмни го стомакот со овој прилагодлив појас за слабеење! Сауна акција помага да се исфрли виш..

1,590.00 ден. 890.00 ден.

Силиконски градник Uni Bra

 Единствена понуда: Со секој купен Силиконски градник Uni Bra добивате Slim & Fit Pu..

2,190.00 ден. 1,090.00 ден.

Справа за вежбање Iron Gym

Заборавете на оштетување на вашата врата со поставување разни справи за вежбање, со справата за вежб..

1,990.00 ден. 1,190.00 ден.

Loading...