Електроника


Покажи:
Подреди по:

Full HD Водоотпорна Камера

2-инчна LCD IP68 30м Водоотпорна Спорт-Акција камера DVR - ЦРНА Опис: - Помеѓу празниците и од..

2,590.00 ден. 1,690.00 ден.

LED Музичка Сијалица

Не ви се станува од каучот само за да го исклучите светлото? Сега ова, и многу други работи ќе может..

2,590.00 ден. 1,290.00 ден.

Паметен Часовник за следење на вашето дете

GPS Паметен Часовник за следење на вашето дете Како работи?GPS паметниот часовник го носат деца..

2,990.00 ден. 1,690.00 ден.

РГБ Лед лента

  Опис:Водоотпорна РГБ Лед лента со комплетен сет14,4W на еден метар12V; DC.Достапни бои: бела,..

2,190.00 ден. 990.00 ден.

Слушалки Ditmo

 Слушалки Ditmo   Ако некој е експерт за квалитет на звук, тоа се Ditmo  слушалкит..

1,890.00 ден. 490.00 ден.

100 ESPRESSO КАПСУЛИ-SEGA FREDO

100 ESPRESSO КАПСУЛИ-SEGA FREDOВКУСОТ НА ВИСТИНСКОТО SEGA FREDO ESPRESSO ЗА КАФЕ ВО ВАШИОТ ДОМ ИЛИ ..

3,200.00 ден. 2,200.00 ден.

150 ESPRESSO КАПСУЛИ-SEGA FREDO

150 ESPRESSO КАПСУЛИ-SEGA FREDO+БЕСПЛАТЕН КАФЕМАТ ЗА КОРИСТЕЊЕПОНУДАТА ВАЖИ САМО ЗА ПРАВНИ ЛИЦА СО Д..

9,990.00 ден. 3,300.00 ден.

5 во 1 безжични слушалки

Wireless 5во 1 безжични слушалки за MP3, компјутер, телевизија, CD, DVD !Прекрасно нели?!Сега можеш ..

1,890.00 ден. 790.00 ден.

Beatbox Звучник

Beatbox by Dr.Dre звучник со неверојатно моќен звук.Опис:- Сега конечно можете да уживате во вашите ..

2,980.00 ден. 1,390.00 ден.

Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитер

Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM ТрансмитерBluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитерот е перфект..

1,790.00 ден. 890.00 ден.

Bluetooth звучник Z888

Моќен, со одличен дизајн во форма на цилиндар, лесно пренослив Bluetooth звучникот Z888  е едно..

1,190.00 ден. 950.00 ден.

BOSS Греалка

Брз, економичен, еко-пријателски практичен кварцен BOSS грејачБалансирање на собна темпера..

3,990.00 ден. 1,290.00 ден.

BOSS Кварц Греалка

Оваа Кварц Електрична Греалка емитува моќна топлина која ќе го затопли вашиот домБрзо загрева, еконо..

5,999.00 ден. 1,890.00 ден.

Bossini Брусалица

Употреба:Иако името сугерира една единствена цел, брусилките за агол може да се користат и за голем ..

3,950.00 ден. 1,900.00 ден.

CVS Vezuv Греалка

Технички спецификацииНапон:  230VМоќност: 1500 WФреквенција: 50HzСо безбедносен прекинувач..

1,290.00 ден. 1,090.00 ден.

DVD Boombox со 9-инчен LCD монитор

Карактеристики: Вградени звучнициРежим на екранот:16: 9Компатибилен со DVD, DVD-RW, VCD, CD-R..

11,990.00 ден. 7,490.00 ден.

DVR 2.7 "Full HD со 2 Kамери

1080P снимање F30 H.264 со два објективи, Автомобилска DVR камера со видео снимање 2.7 "TFT LCD екра..

6,990.00 ден. 3,390.00 ден.

E-Table

Со E- TABLE до поголема Работна удобност!Често седите со  вашиот лаптоп во кревет или на тросед..

2,900.00 ден. 890.00 ден.

ESPRESSO 1 - KAФЕМАТ

ESPRESSO 1 - KAФЕМАТСО СЕКОЈ НАРАЧАН КАФЕМАТ ДОБИВАТЕ 30 КАПСУЛИ ГРАТИСОдличен избор за да уживате в..

8,990.00 ден. 7,490.00 ден.

LED Лампа против комарци

LED Лампа против комарци LED Лампа против комарци. Производот ќе ги намами комарците во елек..

1,119.00 ден. 590.00 ден.

MID 7'' Таблет

MID 7'' ТаблетГлавни функции: VIA 8650 Telechips, 800MHZ, Andriod 2.2 оперативен систем, 7'' full ..

5,990.00 ден. 3,190.00 ден.

MILK FOAMER

MILK FOAMERЗА ПЕРФЕКТНИ ПРОФЕСИОНАЛНИ КАПУЧИНАИдеална комбинација  на стил и дизајн склопени во..

4,990.00 ден. 3,990.00 ден.

NOVA 1600W Фен

НОВА 1600W фен за коса Генерално1. Тесен концентратор на фенот кој го насочува протокот на воздух и..

1,990.00 ден. 490.00 ден.

NOVA Керамичко Фигаро

NOVA Керамичко фигаро за кадрава косаNOVA Керамичко фигаро за кадрава коса од 45-50W...

1,980.00 ден. 690.00 ден.

Power Bank 2600mAh

КУПЕТЕ 1 И ДОБИЈТЕ УШТЕ 1 ГРАТИС!Power Bank 2600mAh Џебен полнач кој никогаш повеќе нема да ве остав..

1,790.00 ден. 390.00 ден.

Riddex -Против штетници

    Опис: - Riddex е ефикасно и прифатливо решение за проблемот со домашните ште..

1,990.00 ден. 590.00 ден.

Scarlett Пренослива индукциска плотна 2.200W

Scarlett Пренослива индукциска плотна 2.200W Scarlett Пренослива индукциска плотна 2.200W ќе В..

6,790.00 ден. 2,500.00 ден.

Smart watch- паметен часовник

         Клучни карактеристики: Бежичен e SMS сиг..

5,990.00 ден. 1,290.00 ден.

Transformers Оптички маус

Карактеристики:100% нов и високо квалитетен Transformers глувче за компјутер.Копчиња: 5 копчиња со с..

1,590.00 ден. 390.00 ден.

VR Box

Ви нудиме стилски очила за 3D виртуелна реалност VR Box V2, соодветни за секого. - Специјалниот..

2,490.00 ден. 1,190.00 ден.

Wireless ѕвонче за на врата

Wireless ѕвонче за на врата Wireless ѕвонче за на врата со однапред одреден код.  Лесно за ин..

1,580.00 ден. 890.00 ден.

Wireless дигитално ѕвонче за на врата

Wireless дигитално ѕвонче за на вратаWireless дигитално ѕвонче за на врата со елегантен, атрактивен..

1,990.00 ден. 1,090.00 ден.

Аларм против кражба на Велосипеди

Wireless ​Алармот против кражба на Велосипеди, е со силен звук 110dB на вибрации. Заштитен со лозинк..

890.00 ден. 490.00 ден.

Безжично звонче за влезна врата

Не е потребно да имате предходно искуство во инсталирање на ѕвоче , ниту пак ви е потребно помоош за..

1,390.00 ден. 890.00 ден.

Диско LED Сијалица

     Опис:     Идеална  LED светилка за вашите забави, просл..

1,490.00 ден. 390.00 ден.

Лампа за осветлување со лупа

Лампа за осветлување со лупа Ќе уживате во квалитетот, функционалноста и корисноста на оваа ма..

1,590.00 ден. 590.00 ден.

Паметен брз полнач со 4 USB порти

Паметен брз полнач со 4 USB порти  Со паметениот брз полнач со 4 USB порти  можете да по..

990.00 ден. 590.00 ден.

Промотивен Пакет - Паркинг Сензор + LED Сијалици за кола

Интелигентен систем за паркирање – Вашиот асистент со LCD Бекап радарски сензор Кит Овој интеле..

2,380.00 ден. 1,690.00 ден.

Совршен Пар

Power Bank 2600mAh Џебен полнач кој никогаш повеќе нема да ве остави без празна батеријаМожете да ..

1,490.00 ден. 390.00 ден.

Турбо Сет Фен + Пегла

- Ќе имате мазна и права коса со оваа прекрасна пегла ,која е многу лесна за употреба и ќе ја исправ..

990.00 ден. 590.00 ден.

Флексибилна LED светилка

Ви ја претставуваме Висококвалитетната LED светилка, идеална за секаков вид на работа во канце..

1,190.00 ден. 490.00 ден.

Loading...