Обликувачи за коса

Обликувачи за коса


Покажи:
Подреди по:

Gemei Обликувач за коса

Совршена за употреба во салон, и за лична домашна употреба...Gemei Пеглата за коса !!!!  &nbs..

1,590.00 ден. 490.00 ден.

InStyler 2 во 1

За секси изглед во неколку секунди со InStyler !!! Може да ја скроти секоја коса,и да ја навитка нај..

2,900.00 ден. 1,390.00 ден.

NOVA Керамичко Фигаро

NOVA Керамичко фигаро за кадрава косаNOVA Керамичко фигаро за кадрава коса од 45-50W...

1,980.00 ден. 690.00 ден.

Електрична Четка за коса Nova F209

Одличен дизајн, керамички обложена, мултифункционална електрична четка за сушење, фенирање и исправа..

2,190.00 ден. 990.00 ден.

Кујнски робот SHB-3070

2-литарски капацитет чаша суво; 1.2 литарски капацитет сад течност Ротари контролен панел со 2 бр..

0.00 ден.

Четка за Коса Ionic Styler 2 во 1

Четка за Коса Ionic styler 2 во 1 Едноставно и лесно со 2 во 1 фигаро и пегла,  вашата коса ..

3,100.00 ден. 1,890.00 ден.

Loading...