Мобилна галантерија


Покажи:
Подреди по:

3 во 1 / 8 Пински читач на картички

Висококвалитетен 3 во 1,  8 Пински читач на картички за iPad 4 / iPad Мини Карактеристики..

990.00 ден. 690.00 ден.

3D универзални маски

Нови Прекрасни 3D со цртани јунаци универзални силиконски маски за мобилни Карактеристики:&nbs..

490.00 ден. 149.00 ден.

Држач за мобилен GripGo

Опис на Производот:- Новиот Држач GripGo ви овозможува да го држите телефонот или уредот за на..

890.00 ден. 399.00 ден.

Мултифункционален држач

Опис: Држете го Вашиот таблет завртен како што сакате додека седите во вашиот кревет или на т..

1,690.00 ден. 550.00 ден.

3D Зголемувач на екран

Ново !!! 3D Зголемувач на екран !!!- Телефонот се претвора во 3D екран, на кој вашите херои оживуваа..

990.00 ден. 250.00 ден.

Bluetooth USB Dongle Стик

ПРОМОЦИЈА !!!! КУПЕТЕ ЕДЕН BLUETOOTH USB СТИК И ДОБИЈТЕ + 1 ГРАТИСКарактеристики:Bluetooth..

990.00 ден. 599.00 ден.

E-Table

Со E- TABLE до поголема Работна удобност!Често седите со  вашиот лаптоп во кревет или на тросед..

2,900.00 ден. 890.00 ден.

Mini Surround за мобилен

Со Мини USB мобилниот звучник уживајте во музиката насекаде и во секое време!   &nbs..

1,690.00 ден. 490.00 ден.

Power bank 5600mAh

Power bank 5600mAhПластичен, паметен Power bank 5600mAh со елегантен и модерен дизајн, привезок и к..

690.00 ден. 390.00 ден.

Power Bank V6 6800mAh Bluetooth далечинско за Селфи Songge!

Со новото уникатно и со одличен дизајн Songge далечинско никогаш не било полесно да си направите сел..

2,390.00 ден. 1,490.00 ден.

PowerBank универзален полнач за телефони, ipad и други дигитални производи

 Овој уникатен полнач може да се користи за сите видови на дигитални производи, како што се кам..

1,890.00 ден. 1,290.00 ден.

SanDisk 16GB

Општи информации:Добијте висок капацитет за складирање со SanDisk USB 16GB флеш дискот!SanDisk е опр..

1,490.00 ден. 590.00 ден.

Smart watch- паметен часовник

         Клучни карактеристики: Бежичен e SMS сиг..

5,990.00 ден. 1,290.00 ден.

USB Мини LED светилка

Опис: Тенок дизајн, за маса, кревет,телефон, на отворено, каде и да сте, USB Мини LED свет..

690.00 ден. 290.00 ден.

Wireless Полнач

Број 1 Безжичен полнач по бараност во светот!!!Побрзајте, пред да се потроши! Останува уште малце ог..

2,490.00 ден. 990.00 ден.

Држач за Мобилен

Опис:- Држачот за мобилни телефони е идеален производ за секој кој поминува многу време во својот а..

1,890.00 ден. 390.00 ден.

Држач со растеглив механизам за смартфони

Универзален - држач на мобилен за радијаторот на автомобилот за смартфони до 6 инчи  Карактери..

790.00 ден. 299.00 ден.

Екстерна батерија за Samsung Galaxy S3

Екстерна батерија за Samsung Galaxy S3 Наполнете го Вашиот Samsung Galaxy S3 над 2 пати д..

1,790.00 ден.

Екстерна батерија за Samsung Galaxy S4

Екстерна батерија за Samsung Galaxy S4 Наполнете го Вашиот Samsung Galaxy S4 над 2 пати додека..

1,890.00 ден.

Екстерна батерија за Samsung Galaxy S5

Екстерна батерија за Samsung Galaxy S5 Наполнете го Вашиот Samsung Galaxy 5 над 2 пати до..

1,990.00 ден. 1,090.00 ден.

Екстерна батерија за сите видови iPhone 4

Екстерна батерија за сите видови на iPhone 4Капацитет 1900mAh iPhone 4 Ултра слимПолнете го Вашиот i..

1,690.00 ден. 890.00 ден.

Екстерна батерија за сите видови iPhone 5

Екстерна батерија за сите видови на iPhone 5 Капацитет 2200mAh iPhone 5 Ултра слим ..

1,890.00 ден.

Екстерна батерија за сите видови iPhone 6

Екстерна батерија за сите видови на iPhone 6 Капацитет 3200mAh Ултра слим Полнете г..

1,999.00 ден.

Интелегентен Часовник

Интелегентен ЧасовникОпис:- Технологијата брзо се развива и го презема светот доста брзо.За понатамо..

1,990.00 ден. 1,599.00 ден.

Магнетен Држач за мобилен

Опис:Наместете го вашиот телефон на магнетниот држач во вашиот автомобил  на вентилациониот дел..

990.00 ден. 490.00 ден.

Маска за iPhone

Маска за iPhone Заштите го вашиот мобилен телефон во секој момент кога постои можност за негов..

590.00 ден. 199.00 ден.

Маска за Samsung телефон

Маска за Samsung телефон Заштите го вашиот мобилен телефон во секој момент кога постои можност..

590.00 ден. 199.00 ден.

Мини Тripod држач

Мини Тripod држач за мобилен Спецификации: -100% стандард за квалитет- Држач со три нога..

1,590.00 ден. 490.00 ден.

Мултимедијален пакет

1. Мини Супер тенкa тастатураОпис:1. Димензии: 30cm x 14.5cm Супер мини2. Стилска, со водоотпорна фу..

1,990.00 ден. 1,190.00 ден.

Најдобра Есенска Понуда

1 2 3 4 5  6  7.1. Маска за iPhone Заштите го вашиот мо..

999.00 ден. 499.00 ден.

Паметен брз полнач со 4 USB порти

Паметен брз полнач со 4 USB порти  Со паметениот брз полнач со 4 USB порти  можете да по..

990.00 ден. 590.00 ден.

Совршен Пар

Power Bank 2600mAh Џебен полнач кој никогаш повеќе нема да ве остави без празна батеријаМожете да ..

1,490.00 ден. 390.00 ден.

Соларен полнач за сите видови телефони,таблети,мп3 плејери - ВОДООТПОРЕН

Соларенполнач за сите видови телефони,таблети,мп3 плејери - ВОДООТПОРЕН ОПИС Smart power bank - Ун..

1,690.00 ден. 990.00 ден.

Топ Есенска Понуда

1 2 3 4 5 6 7 8. 1. Маска за Samsung телефон Заштите го..

990.00 ден. 499.00 ден.

Универзални објективи за телефон

Универзални објективи за телефон Снимете совршена фотографија со широк агол од 180 степени со ..

990.00 ден. 490.00 ден.

Флексибилен држач за мобилен телефон

Флексибилен држач за мобилен телефонУдобен држач за телефони и мали таблети (и секаков вид на помали..

1,290.00 ден. 550.00 ден.

Шарен Мини Bluetooth звучник

Шарен Мини Bluetooth звучник со LED светло ,Саб-вуфери FM Hifi музички плеер со безжична поддршка, Т..

1,590.00 ден. 590.00 ден.

Loading...