Авто галантерија


Покажи:
Подреди по:

2.1A Dual USB Модулатор

2.1A Dual USB Модулатор Опис: Висок квалитет на звук D.S.P решение за елимина..

1,980.00 ден. 790.00 ден.

Држач за мобилен GripGo

Опис на Производот:- Новиот Држач GripGo ви овозможува да го држите телефонот или уредот за на..

890.00 ден. 399.00 ден.

Држач за чаши во кола

Карактеристики на производот:  Држач за во автомобил за чаши со дијаметар до 9.6 см ..

890.00 ден. 490.00 ден.

10 во 1 MP3- FM модулатор за кола

Направете го патувањето подобро со 10 во 1 MP3 плеер FM модулаторот за музика во автомобил.Опис:Дали..

790.00 ден. 590.00 ден.

Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитер

Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM ТрансмитерBluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитерот е перфект..

1,790.00 ден. 890.00 ден.

Bluetooth Аудио ресивер

Карактеристики: Ова е Bluetooth MP3 плеер за во автомобил со високи професионални перформанси ..

2,590.00 ден. 1,190.00 ден.

DVR 2.7 "Full HD со 2 Kамери

1080P снимање F30 H.264 со два објективи, Автомобилска DVR камера со видео снимање 2.7 "TFT LCD екра..

6,990.00 ден. 3,390.00 ден.

HD1080P DVR Камера за кола

Опис: - Авто-Опциите ја инсталираат камерата и системи за предупредување кои одговараат на екст..

5,960.00 ден. 1,990.00 ден.

HID Ксенон светлa

HID Ксенон светлaСо воведување на ксенон сијалиците старите халогени светилки веќе се исфрлаат од у..

3,290.00 ден. 1,290.00 ден.

LED лого проектор

Mодерно ласер лого светло koe едноставно ќе го привлече сечие внимание, . Ова специјално дизајнирано..

1,990.00 ден. 1,190.00 ден.

Mp3 player за во кола

Mp3 player за во кола            Карактеристики:  Mp3 player ..

1,390.00 ден. 490.00 ден.

MP3 Плеер – FM Трансмитер Marshal

Слушајте ја вашата омилена музика на радио во вашиот автомобил! Единствен и оригинален MP3 плеер ..

1,690.00 ден. 990.00 ден.

SanDisk 16GB

Општи информации:Добијте висок капацитет за складирање со SanDisk USB 16GB флеш дискот!SanDisk е опр..

1,490.00 ден. 590.00 ден.

Super Clean Gel за чистење

Опис на производот:Се прашувате како да ги исчистите ситните нечистотии по тастатурата на компјутеро..

290.00 ден. 170.00 ден.

Wiper Wizard Бришач

Опис:Обновете ги автомобилските бришачи за само неколку секунди, само со едно движење со Wiper Wizar..

790.00 ден. 550.00 ден.

Wireless MP3 со микрофон

     Опис на производот: - Hands-free комплетот за автомобил MP3 со ФМ пр..

1,990.00 ден. 790.00 ден.

Wireless Паркинг сензори

Интелигентен систем за паркирање – Вашиот асистент со LCD Бекап радарски сензор Кит Овој интеле..

4,990.00 ден. 990.00 ден.

X5 Bluetooth Модулатор

Опис:- X5 Bluetooth модулатор со Hands-free разговори и FM радио функции- Висок квалитет н..

2,490.00 ден. 1,090.00 ден.

Аларм против кражба на Велосипеди

Wireless ​Алармот против кражба на Велосипеди, е со силен звук 110dB на вибрации. Заштитен со лозинк..

890.00 ден. 490.00 ден.

Држач за Мобилен

Опис:- Држачот за мобилни телефони е идеален производ за секој кој поминува многу време во својот а..

1,890.00 ден. 390.00 ден.

Држач со растеглив механизам за смартфони

Универзален - држач на мобилен за радијаторот на автомобилот за смартфони до 6 инчи  Карактери..

790.00 ден. 299.00 ден.

Идеална Комбинација

1. Организатор за предното седишта на возилото Карактеристики:Организаторот е наменет за заднио..

1,390.00 ден. 790.00 ден.

Ласер за магла

Ласер за магла- Проектирање на црвено предупредувачко светло на земјата, лесен за инсталација на зад..

1,490.00 ден. 990.00 ден.

Лед декоративни светла за вашиот автомобил

Лед декоративни светла за вашиот автомобил  Вашиот автомобил ќе добие сосема нов изглед. Еднос..

1,690.00 ден. 890.00 ден.

Магнетен Држач за мобилен

Опис:Наместете го вашиот телефон на магнетниот држач во вашиот автомобил  на вентилациониот дел..

990.00 ден. 490.00 ден.

Нелизгачки Педали за Кола

Ако сметате дека имате потреба за брзина и сакате да возите побрзо,тогаш овие педали се за вас. Ти..

1,890.00 ден. 490.00 ден.

Организатор за клучеви Clever key

Организатор за клучеви Clever keyКУПЕТЕ 1 И ДОБИЈТЕ 1 ГРАТИС Организатор на клучеви од новата г..

1,190.00 ден. 590.00 ден.

Организатор за предното седишта на возилото

Организатор за предното седишта на возилото        Во колата ти е комплетен..

990.00 ден. 199.00 ден.

Организатор со ладење за во кола

Најнов Хит!!! Организатор за багажник со ладење, неопходен за секое семејство! Создадете погодн..

1,190.00 ден. 599.00 ден.

Очила со HD за Ноќна Визија ™

Опис: Очила со HD за Ноќна Визија за безбедно возење во сите временски услови.Како ре..

1,999.00 ден. 550.00 ден.

Промотивен Пакет - Паркинг Сензор + LED Сијалици за кола

Интелигентен систем за паркирање – Вашиот асистент со LCD Бекап радарски сензор Кит Овој интеле..

2,380.00 ден. 1,690.00 ден.

Супер држач со магнетна апсорпција на полнење

Супер Флексибилен Автомобилски Полнач со магнетна апсорпција на полнење со порта и брз микро USB 2 в..

790.00 ден. 490.00 ден.

Loading...