2.1A Dual USB Модулатор

-60% 2.1A Dual USB Модулатор

2.1A Dual USB МодулаторОпис:

 

 • Висок квалитет на звук D.S.P решение за елиминација на ехо и намалување на шумот
 • Можете директно да го контролирате MP3 плеерот со далечинско
 • Подржува SD картичка и USB за слушање музика
 • Може да полните два мобилни телефони истовремено (2100MA)

 

Карактеристики:


 • Влез: DC 12-24V
 • USB излез: 5V 2.1A максимум
 • Музички формат: MP3, WMA
 • Аудио влез: 3.5mm стерео
 • Со 2 USB излеза
 • Подржува AUX аудио функција


Пакетот вклучува: 

 • 1x 2.1A Dual USB Модулатор
 • 1x далечинско

Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729
Доставата се наплаќа 100 денари • Код на продукт: 32589
 • Достапност: Достапност
 • 1,980.00 ден.
 • 790.00 ден.
Loading...