Автобус- Табуретка

-57%  Автобус- Табуретка

Опис

 

Одличен подарок за најмалите! Мунтифукционална табуретка која може да ја користите како столче и дополнително како простор каде може да се чуваат играчки.

 

Карактеристики

Детско столче табуретка во форма на автобус во која се чуваат играчки во боја по избор:

·       Жолта

·       Зелена

·       Црвена

·       Димензии на производот: 56 х 31 х 26 см

   Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729

  • Код на продукт: 7998
  • Достапност: Достапност
  • 1,590.00 ден.
  • 690.00 ден.
Loading...