Full HD Водоотпорна Камера

-35%  Full HD Водоотпорна Камера

2-инчна LCD IP68 30м Водоотпорна Спорт-Акција камера DVR - ЦРНА


Опис:

- Помеѓу празниците и одморот користењето на овој  Full HD DV 1080P водоотпорен Видео Спорт комплет за фото апарат е многу потребен, ако сакате да ја оживеете и да ја споделите вашата возбуда, а понекогаш дури и лудите искуства.

 

- Овој производ е дигитален уред за движење и снимање на видео со висока дефиниција прилагодена на побарувачката на пазарот. Водоотпорната Спорт акција камера има различни индустриски водечки функции, вклучувајќи го и:

 1. Дигиталното видео снимање
 2. Фото-снимање
 3. Видео дисплеј,што го прави совршен за снимање од возило
 4. Спортови на отворено
 5. Безбедност за дома
 6. За нуркање
 7. Ви овозможува да се снимате насекаде.

 

Главни карактеристики:

 

 • 1080P  MJPEG
 • IP68 водоотпорен до 30m
 • 1.3MP камера
 • 2-инчен LCD екран
 • Поддршка за Micro SD картичка (не е вклучена)
 • Вградена 900mAh батерија(1.5 часа)
 • Влез / излез: Микро USB
 • Објектив за супер широк агол: 140 степени
 • Поддршка на повеќе јазици
 • Време на полнење: 4 часа
 • Видео резолуција:1080p (1920 x 1080) 15fps, 720p (1280 x 720) 30fps
Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729
 • Код на продукт: 489798
 • Достапност: Достапност
 • 2,590.00 ден.
 • 1,690.00 ден.
Loading...