3D универзални маски

-70%  3D универзални маски

Нови Прекрасни 3D со цртани јунаци универзални силиконски маски за мобилни

 

Карактеристики:

 

1. Направени од високо-квалитетен силикон.

2. Го штити вашиот мобилен телефон од оштетување, гребнатини, удари 

3. Лесен пристап за контрола на камера, копчиња и портови.

4. Ве молиме изберете го вашиот омилен модел и боја.

5. Лесен за инсталација и отстранување.

6. Одлична изработка и модерен дизајн

7. Ви го разубавува телефонот

8. Трајни и се перат.

9. Дизајн кој одговара за сите телефони

 

Ве молиме изберете го вашиот омилен модел и боја (од секој модел има во повеќе бои) и оставете во коментар, или контактирајте не на 071 672 729



  • Код на продукт: 4156456
  • Достапност: Достапност
  • 490.00 ден.
  • 149.00 ден.
Loading...