3 во 1 / 8 Пински читач на картички

-30%  3 во 1 / 8 Пински читач на картички

Висококвалитетен 3 во 1,  8 Пински читач на картички за iPad 4 / iPad Мини

 

Карактеристики:

  • Со читачот за картички 8 Пински за iPad мини / ipad4 адаптер, е лесно да преземете слики и видеа од вашиот м-р / m2 / MMC / SD / ТФ картичка на вашиот iPad 4 / iPad mini, па можете да ги видите на згодниот iPad 4 / iPad мини дисплеј и да ги споделите со вашето семејство и пријатели.

  • Откако ќе ги внесете на м-р / m2 / MMC / SD / ТФ картичката во читачот, вашиот iPad автоматски ја отвора апликацијата за фотографии, која ви овозможува да изберете кои слики и видеа ќе ги симнете, а потоа да ги организирате во албуми.

  • Кога ќе го синхронизирате iPad-от или iPad мини со вашиот PC или Mac, сликите и видеата на вашиот iPad се додаваат на вашиот компјутер во фолдерот за албуми.

  • Овој брзински читач на картичка за iPad мини / iPad 4 адаптер поддржува стандардни Фото формати, вклучувајќи JPEG и RAW, заедно со SD и HD видео формати, вклучувајќи H.264 и MPEG-4.

 

Пакетот вклучува:

  • 1 x 8 Пински читач на картички за iPad 4 / iPad Мини

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ  или на нашиот call center 071 672 729  • Код на продукт: 967200
  • Достапност: Достапност
  • 990.00 ден.
  • 690.00 ден.
Loading...