Snackeez 2 во 1 чаша

-44%  Snackeez 2 во 1 чаша

Славете ги Празниците со Snackeez 2 во 1 чаша!!!

Имајте го вашиот омилен пијалок и вкусна закуска сега во еден сад со снек Snackeez и чашата за пијалок. Затворена со капак ја држи ужината, свежа, чиста и подготвена да ја понесете со вас. Цевката со капаче спречува истурање и истекување. Цврсто затворениот капак елиминира секаков неред.

Може безбедно да се користи во машината за миење садови. 


 Snackeez 2 во 1 чаша - совршено за ужина и пијалок на голем одмор или пауза од работа. 

======================================

Со оваа 750 милилитарска чаша може складирате 500 милилитри пијалок и 250 милилитри ужина. Погодна е за сите пригоди, може да ја понесете на работа, при спортување, на забава, додека се возите итн.


Предности: 


  •  Пластиката е не-токсична (BPA Free) 
  •  Има специјална подлога за држење која не дозволува лизгање
  •  Специјален капак кој не дозволува излегување на пијалокот надвор од чашата 

=======================================

Како да нарачате?

Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729

Ви благодариме!


Погледнето го и официјалното видео тука!!


  • Код на продукт: 489632454
  • Достапност: Достапност
  • 499.00 ден.
  • 279.00 ден.
Loading...