Elite блендер (со 17 делови)

-12%  Elite блендер (со 17 делови)

ПРЕГЛЕД


Еднаш, многу одамна, блендирањето значело ставање нешто во малтер, со користење на толчник и употребувајќи многу сила на мускулите. Иако постојат оние кои сеуште користат предмети за да направат пасти и растителни соединенија, вие не треба повеќе. Живееме во ерата на современи чуда како што е блендерот Elite личниот блендер.

Elite личниот блендер тивко ќе скрши, смеле, исецка со нејзиниот моќен 300 вати мотор додека вие го имате вашиот производ само на начинот на кој вие го сакате! 

Со својата докажана стабилност и леснотија за чистење, не може да најдете подобар блендер кој ќе ја краси вашата кујна или бар од Elite личниот блендер!

Elite личниот блендер прави здрави и вкусни пијалоци, како smoothies, протеински шејкови, милкшејк кои се само неколку од прекрасните идеи што се може да се направи со овој моќен блендер! Таа брзо ги сечка оревите, го ситни сирењето, го меле кафето и блендира пијалоци.


Спецификации :

• Моќен 300 вати мотор

• Брзо и лесно чистење

• Едноставно притиснете го надолу и заклучете ја операција за безбедност

• ON и OFF прекинувач

• Црна база, модерен дизајн

Грижа:

  • Мијте ги сите делови освен базата во топла, сапуница, исплакнете ги , и оставете ги да се исушат.
  • Базата пребришете ја со чиста влажна крпа. Не ја ставајте базата во вода или во други течности или во машина за миење садови.
  • CUL одобрени

Вклучува:

• База на мотор

• Не р'ѓосувачки ножеви за сечење

• Не р'ѓосувачки ножеви за блендирање

• Чаша за мелница (8oz)

• Чаша за блендирање(16oz)

• 4 за Пена држачи

• 4 Капаци

• 4 x Високи чаши (16oz)

• Упатство за корисникот


Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729

Ви благодариме!


  • Код на продукт: 514844
  • Достапност: Достапност
  • 2,590.00 ден.
  • 2,290.00 ден.
Loading...