INOX Вакуум Бокал

-18% INOX Вакуум Бокал

 Дали сакате да пиете топло или ладно кафе во секое време? 


Опис:

1. Овој изолиран вакуум бокал може да го постигне ова со посебниот двослоен дизајн за да се задржат течностите топли или ладни најмалку 6 часа.

2.Напредна вакуум технологија, со добра термичка изолација и способност за контрола на температурата(> 12 часа). 

- Со тоа, ќе може да уживате во вашето среќно време со чај / кафе.

3. Лесно се чисти и може да го користите дома,ресторани, канцеларии, на отворено или во вашиот удобен автомобил.


Спецификации:


1  Материјал: нерѓосувачки челик

2. Материјал на рачката: ABS пластика 

3. Капацитет: 2.0L

4. Бои: Сребро

Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729

Ви Благодариме!  • Код на продукт: 35418458
  • Достапност: Достапност
  • 1,090.00 ден.
  • 890.00 ден.
Loading...