3-во-1 Lipodress Фустан

-29% 3-во-1 Lipodress Фустан

Фустанот 3-во-1 Lipodress кој го обликува вашето тело за потенка фигура со инстант резултати!!!


Опис:

Фустанот 3-во-1 Lipodress е дизајниран за да ги подобри облините на вашето тело, да го обликува целокупно вашето тело со тоа што ќе изгледате потенко и посекси.


Детали: 

- Производите за слабеење обично им треба време за да делуваат. Значи за една ноќ да излезете во град,за прослава, за разни свечености каде сакате да изгледате фабулозно потребен ви е брз лек. Затоа Lipodress ќе ви даде брзо истенчување, без да чекате.

- Lipodress фустанот инстантно ви го обликува телото што го прави да изгледа 2 броеви помалку веднаш. 

- Lipodress делува за да го израмните стомакот и да го скрие испапчениот стомак, да го подигнете задникот и обликот на градите. - Направено од едно парче облека, но Lipodress ви обезбедува со тоа парче направено од паметна ткаенина  - кое е најновиот изум во текстилната индустрија.

- Lipodress фустанот е сосема удобен и се приспособува на вашето тело, како втора кожа, па дури и не се забележува под облеката и нема патенти, токи, копчиња или ремени.

Останете во чекор со она што е жешко и тренди, без никаков напор.

 

Карактеристики:


 • Ви овозможува да изгледате за 2 броеви потенко веднаш
 • Го крие вишокот на масти од стомакот, колковите, половината и грбот
 • Го подигнува задникот
 • Ги обликува градите
 • Овозможува правилно потење
 • Една големина им одговара на сите
 • Должина: 59cm
 • Боја: Црна
 • Материјал:Високо квалитетен материјал  88% најлон, 12% Спандекс
 • 3 во 1 Lipodress
 • Големина: градите 76cm-91cm / Колкови 00-116cm
 • Околу струкот: 54cm, 84cm


Како да нарачате:

И бидејќи една жена како тебе секогаш има полни раце,ние ви доставуваме  право на местото каде и да се наоѓате. Нема потреба да одите во трговскиот центар; можете да добиете нешто што вашето срце го посакува со само неколку кликања.

Нашите консултанти се на располагање 7 дена во неделата, контактирајте не на 071 672 729.

За да нарачате стиснете на копчето *КУПИ* или контактирајте не на нашиот телефон 071 672 729!

Ви благодариме.


 • Код на продукт: 54684864
 • Достапност: Достапност
 • 690.00 ден.
 • 490.00 ден.
Loading...