Fat Magnet за маснотии во јадењето

-49% Fat Magnet за маснотии во јадењето

Карактеристики:

Со Fat Magnet приготвувајте здрава храна без да се грижите за прекумерната потрошувачка на масти за подготовка на вашите омилени јадења со месо.

Едноставно ставете ја оваа револуционерна кујнска алатка во замрзнувач за 4 или повеќе часа пред употреба.

Кога ќе готвите, повлечете го Fat Magnet над површината на масните јадења. Почекајте маста да се зацврсти за неколку секунди и ќе видите како таа се лепи за магнетот.

Користете ја згодната стругалка за да се елиминираат мастите кои лебдат на чорбите, супите, сосовите, чили и пржената храна.

Уживајте во вашата омилена храна со Fat Magnet!


Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!


  • Код на продукт: 46844
  • Достапност: Достапност
  • 790.00 ден.
  • 399.00 ден.
Loading...