Потпирач за раце

-49% Потпирач за раце

Опис на производот:


Потпирач за раце. Го минимизира заморот во рамото, рачниот зглоб и лактот.

Идеална како за во канцеларија, така и за дома.


Карактеристики:


  • Лесно се поврзува со биро со до 4.8 см дебелина
  • Ја распределува подеднакво тежината на подлактицата и лактот
  • Може лесно да биде свртено ако ви пречи
  • Мека површина за поголема удобност.
  • Лесен и ефикасен, со лесна инсталација
  • Може да се користи како за десната, така и за левата рака.
  • Минимизира заморот во рамото, рачниот зглоб и лактот.


Комплетот содржи:

  1. Потпирач за раце,
  2. Стегач за биро,
  3. Пластичен болт за прицврстување
  4. Боја: црна
  5. Материјал: ABS
  6. Димензии: 29x13.5cм

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!


  • Код на продукт: 5187700555
  • Достапност: Достапност
  • 790.00 ден.
  • 399.00 ден.
Loading...