Point and Paint за бојадисување

-22% Point and Paint за бојадисување

Систем за лесно бојадисување. Брз и практичен начин за боење на секој стан.Удобен дизајн за бојадисување на агли и неудобни места.

Комплетот содржи:

  • Кофичка за боја.
  • Мала основа.
  • Голема основа.
  • 2 печурки за поголемата основа и 2 печурки за малата основа.
  • Адаптер за рачката (рачката не е вклучена).

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!
  • Код на продукт: 185448
  • Достапност: Достапност
  • 890.00 ден.
  • 690.00 ден.
Loading...