-53%
, ,

Справа за вежбање – Revofex Xtreme


890.00 ден 1,890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Мала теретана дома!
Само 5 минути на ден вежбање!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Затегнете ги:
✔︎ стомачните мускули,
✔︎ рамото,
✔︎ бицепсите,
✔︎ трицепсите,
✔︎ грбот,
✔︎ задникот,
✔︎ бутовите …
Со справата за вежбање можете да комбинирате дури 44 различни вежби!
ЗАБЕЛЕШКА:Дизајнот може благо да се разликува од сликите, но квалитетот, квалификациите и наведените функции си остануваат непроменети.
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

890.00 ден 1,890.00 ден