-60%
,

Четка за исправување на коса – Straight artefact


790.00 ден 1,990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Уморни сте од расчешлување на бушавата и заплеткана коса?
Керамичка четка за исправување, во комбинација со пеглање на косата
За само неколку минути фризура како од фризерски салон!
Тајната е во густо наредените запци кои ја подигаат косата, во коренот јазагреваат без оштетување или горење на косата.
Предности:
✔︎ 3D керамичките запци на четката нежно ја исправаат косата
✔︎ Брзо и безболно обликување
✔︎ Не ја оштетува косата
✔︎ Се користи исклучиво на сува коса
✔︎ Одлична за сите видови и должини на коси
✔︎ Подесување на температура – до 230 °C
✔︎ LCD екран за температура
✔︎ Одлична за патување
==================================
Со Straight Artefakt керамичката четка за исправување ,косата се чешла многу полесно и поудобно,
Комбинација на пеглање на косата и нежниот дизајн:
Оваа неверојатна керамичка четка ја комбинира моќта на четката за исправување на косата со нежно обликување,и добивате права коса за неколку минути.
Едноставна, брза и ефикасна: Резултатот е права, здрава и свиленкаста коса полна со волумен.
Одговара за сите видови и должини на косата
Четката Straight Artefakt е погодна за сите видови и должини на коса, и во една минута ќе ви ги исправи непослушните кадрици и локни. Четката се користи на сува коса!
Карактеристики:
· 3D керамички забци
· Должина на кабелот 1,8 m
· LCD дисплеј
· 3 степени на топлина
· 220-240 V AC, 50/60 Hz, 50W
– Боја :Црна

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

790.00 ден 1,990.00 ден