Фитнес маица за слабеење No.1

  • Шифра: 000001
  • 1990.00 МКД 990,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Слабеење со дупло помал напор и труд!

Спремете се за ова лето!

Фитнес термалната маица го засилува потењето до 3 пати повеќе од редовните фитнес облеки! 

Фитнес маицата за вежбање која ќе го интензивира вашето вежбање и ќе ви даде поттик на доверба и мотивација да вежбате повеќе! 

Се што треба да направите е: да бидете активни! 

Елекот ќе се припие околу вашата половина, работејќи ја својата магија од рамената па надолу до половината и стомакот. Фитнес маицата ви дава назад поддршка, и ви гарантира правилно држење на телото за време на вежбањето. 

Лесно се облекува и не лизга.

Спецификација: 

Материјал: 

Neopreno Одличен начин да се изгубат вишокот на килограми, додека вежбате во салата за вежбање 

Удобен и одличен квалитет

Величини: M / L/ XL/ XXL

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!


Продукти од иста категорија