Brazilian Secret -Гаќички

Brazilian Secret -Гаќички
  • Шифра: 000102
  • 1090.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Бразилски Гаќички кои ќе го зголемат и оформат вашиот задник

Главни Карактеристики

  • Направени од удобен материјал
  • 100% по секси изглед на вашиот задник
  • Црна и бела боја
  • Анатомски изработени и се прилагодуваат на секој задник
  • 100% гаранција на парите ако не сте задоволни во рок од 15 дена
  • Идеално стојат под купаќи, под фармерки, фустан, сукња...

Како да нарачате: 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

Ви Благодариме!Погледнете ја официјалната реклама!!!


Продукти од иста категорија