Gemei Обликувач за коса

Gemei Обликувач за коса
 • Шифра: 000108
 • 990.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Совршена за употреба во салон, и за лична домашна употреба...Gemei Пеглата за коса !!!!

  Карактеристики:

 • Погодна за различни видови на фризура
 • Керамички обложени плочи
 • Турмалин материјал
 • За сите типови коса
 • Копче за вклучување / исклучување
 • Температура: 100 C - 220 С
 • 360 ° вртлив кабел
 • Погодна за правење на брановидна коса
 • Кадрици
 • Волумен на косата
 • Исправување
 • Ја задржува влажноста на косата
 • Вашата коса ја прави мазна и сјајна како од салон.

Како да нарачате: 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија