Керамичка преса за брановидна коса

Керамичка преса за брановидна коса
  • Шифра: 000109
  • 1890.00 МКД 1.090,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Керамичка преса за брановидна коса


Опис:
Tourmaline Керамички S-Waver Создава Лабава Секси S брановидна коса
Турмалин Керамичка технологија
Ја заштитува косата
Ергономски дизајн
LED дисплеј на температура
360 степени вртлив кабел за напојување

● Карактеристики:
1.PTC греачки елемент, со ниска потрошувачка на енергија;
2.Загрева до 220 ℃ за 60секунди, прецизна контрола на температурата, безбедно и заштеда на енергија;
3.Teflon третман , киселински- алкален отпор (PH4-PH12);
4.Изолација на рачката;
5.Ќе добиете флексибилна, сјајна, кадрава природна коса;
6.Многу лесен за употреба.

Спецификации:

Номинален напон: 110V-220V
Фреквенција: 50Hz-60Hz
Моќност: 100W-150W
Должина на производот: околу 35cm
Температура: 80-210 ℃ (± 50 ℃) -176-410 (± 122 ℉)
Собна Температура : 0 ℃ -40 ℃

● Напомена:
1.Ве молиме да не го допирате топлиот дел кога грее да не се изгорите;
2.Ве молиме не користете остри чешли за да се спречи гребење;
3.Ве молиме да не се мијат со вода;
4. Ве молиме по употребата да го оставите убаво да се олади и не го допирајте до тогаш;
5.Ве молиме да го користите подалеку од бања и вода.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија