Корсет за намалување на струкот - Slimming Body

  • Шифра: 000012
  • 2300.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

ТАЈНАТА НА КИМ КАРДАШИЈАН!!!

Корсет кој помага да се намали стомакот и колковите!

Корсетот ќе ви биде комплетна замена за редовно вежбање!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Многу често работните обврски на работното место и дома не спречуваат да спортуваме, посетуваме салони и слично. Дури и доколку сте на строга диета, не ви е гарантирано дека половината ќе ви изгледа идеално.  

Ова е решението – Slimming Body-Building корсетот.

Доколку сакате повеќе да ја истакнете вашата половина, тогаш ова е вистинскиот производ за вас.

Корсетот можете да го носите  под облеката за префинета фигура доколку одите на забава. Носете го како замена за вежбање и согорувајте маснотии. Овој производ ќе ви помогне во борбата против целулитот.

Делот за закопчување е напред во три редови. По закопчувањето ќе можете да забележите како слабеете и губите сантиметри.

Универзалниот Slimming Body-Building корсет е одличен за спортување. Може да послужи како заштита на вашата половина кога подигате поголеми тежини како и за соодветно распоредување на стресот на грбот.  

Исто така, благодарение на латекс облогата, целосната топлина од тренингот ќе се концентрира на борбата против целулитот и намалување на тежината❗️

Карактеристики:

✔︎ Дизајниран е за да ја намали половината и обемот на струкот.

✔︎ Помага да се намали стомакот и колковите

✔︎ Дизајниран за да се носи под облека 

✔︎ Брзи резултати

✔︎ Висината на корсетот 25cm

✔︎ Дава дополнителен ефект на вежбањето и посебниот режим на исхрана

✔︎ Ја подржува половината и го подобрува вашето држење

✔︎ Делува во целост на проблематичниот дел

✔︎ Ги намалува стриите

✔︎ Помага во губење на килограми и затегнување на мускулите после бременост

✔︎ Не предизвикува алергиски реакции

=========================

====================

ВЕЛИЧИНИ:Продукти од иста категорија