Ортопедски перничиња за табани Strutz

  • Шифра: 000017
  • 890.00 МКД 399,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Ортопедски перничиња за табани Strutz Cushioned Arch Supports за луѓе со болки во колената, колковите, грбот! Обезбедете удобност за вашите нозе - табани таканаречени "човечки амортизери".

Карактеристики:

  • Ортопедски.
  • Соодветни за луѓе со болки во колената, колковите, грбот.
  • Го зајакнуваат сводот и обезбедуваат удобност во текот на целиот ден.
  • Можат да се носат со секакви чевли - чизми, сандали, патики, дури и на боса нога.
  • Подеднакво удобно за мажи и жени.
  • Универзална големина.
  • Изработени од лесна еластична лента,со трајни и не лизгачки перничиња за стапалата.


Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија