Fashion - Очила за сонце

  • Шифра: 000170
  • 3500.00 МКД 990,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Fashion - Очила за сонце


Очилата за сонце не само што ве заштитуваат од сончевите зраци, туку ви овозможуваат сладок и воодушевувачки изглед. Очилата за сонце отсекогаш биле важен моден додаток, бидете во тек со модата.

Одберете си кој модел сакате во зависност од бојата!

Модел:1   РОУЗ ГОЛД


Модел:2   Црни

Модел:3   Сребрени Модел:4   Црвени


Како да нарачате: 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

Ви Благодариме!


Продукти од иста категорија