Miss Belt – Појас за затегнување до совршена фигура

  • Шифра: 000018
  • 1990.00 МКД 790,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

НОВО !!!

Дали сакате да имате послаба, поатрактивна фигура, но стомакот едноставно не сака да исчезне и покрај сите диети и вежбање? Дали успеавте да ги намалите килограмите или имате природно тенка фигура, а стомакот е единственото нешто што ви го нарушува изгледот? Ние имаме ново решение кое за само неколку секунди ќе ви помогне да го намалите обемот на половината и да го израмните стомакот!

Miss Belt Појасот за зацврстување и обликување нежно, но цврсто ги притиснува стомакот и половината.

·        Ви помага да ги зацврстите стомачните мускули.

·        За само неколку секунди ќе ви помогне да изгледате 2 пати послабо.

·        Може да го носите под облеката.

·        Одличен додаток за време на вежбање, јога, трчање, возење велосипед или секојдневните обврски.

·        Соодветен за мажи и жени.

Скријте го стомакот и за неколку секудни изгледајте послабо и поатрактивно!

Запознајте го Miss Belt, исклучителниот појас за затегнување кој за само неколку секунди ќе ја обликува вашата фигура и ќе ви го затегне стомакот .Miss Belt не е само обичен корсет или облека за слабеење, бидејќи тој нежно го притиснува вашето тело, ја обликува вашата фигура и што е најважно,вие ќе се чувствувате релаксирано и удобно

За само неколку секунди, 2 конфекциски броја помалку

Miss Belt  е толку ефикасен во затегнувањето на вашата половина и стомакот и ќе направи да изгледате како да носите 2 конфекциски броја помалку. Конечно ќе можете да ги облечете вашите омилени фармерки и тесни маички и нема да се грижите дали нешто излегува околу половината.

Со Miss Belt за само неколку секудни ќе го имате популарниот изглед на песочен часовник. Без диети, без жртви и без напорно вежбање. Само облечете го и уживајте во резултатите!

·         Прекрасните облини ќе станат реалност!

·         Совршен за да го скриете стомакот после породување

·         Соодветна поставеност на телото

Дали често седите подгрбавени?

 Miss Belt ќе ви помогне да седите исправени и да имате правилна поставеност на телото, бидејќи ќе му даде соодветна поддршка на долниот дел од грбот.  Доколку работите на компјутер или во седечка положба, тогаш Miss Belt ќе ви помогне да седите исправено.

Со Miss Belt  не само што ќе изгледате послабо, туку и ќе направите нешто одлично за вашето здравје.

 Носете го секој ден,каде и да сте !

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија