Elaslim Трајни хулахопки

  • Шифра: 000187
  • 790.00 МКД 350,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Трајните хулахопки со тешки еластични нишки ElaSlim е она што секоја жена на земјата го очекува и посакува. Уникатната ткаенина на хулахопките го спречува кинењето и распарувањето. Засилена со нишки кои во тандем со најлон ги прави отпорни на било какви механички оштетувања.

Трајните хулахопки ElaSlim се направени од отпорна ткаенина на распарување и содржат Јапонски еластичен конец. Единственоста на технологија лежи во употребата на специјални супер-тешки ткаења. Овие хулахопки едноставно невозможно е да се скинат и распараат.

Својства:

  • Совршено се вклопуваат за жени со било кој тип на фигура;
  • Создаваат благо тонирачки ефект;
  • Ја корегира фигурата, ги крие недостатоците;
  • Удобен обложен еластичен ластик кај абдоменот;
  • Има мазна текстура и пријатна на допир;
  • Бојата не бледнее и не се губи;
  • Ја задржува еластичноста и текстурата.

 Исто така, во производство на хулахопките, се користи Јапонски материјал со висока еластичност, која се состои од илјадници микро-нишки кои се поврзани едни со други и vyplnen специјален конец. 
Elaslim отпорните хулахопки ги поминаа сите видови на тестирање и покажаа подобрена отпорност на абење и распарување.

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Погледнете ја и видео демонстрацијата подоле!!!
Продукти од иста категорија