Д-р Dre ритми вградени во слушалки

  • Шифра: 000194
  • 790.00 МКД 290,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Д-р Dre ритми вградени во слушалки   

Модерни, лесни, компактни и стилизирани слушалки  за љубителите на квалитетен и моќен звук. Со оглед на нивната мала тежина тие се практични и за џогирање и воопшто за спортување. Без разлика дали слушате музика на слушалки секојдневно на работа, ги користите додека спортувате, или пак сакате дома да уживате во добриот звук, квалитетниот сет слушалки може да ги долови вистински убавите детали од музиката.  Удобни, нема ни да забележите дека ги носите. Уживајте во секоја нијанса на вашата омилена музика каде и да одите и во секое време.

Компатибилени со сите аудио уреди и мобилни телефони. 

Достапни во Црна /Црвена и Бела боја.

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија