Справа за вежбање на градите и рацете

 • Шифра: 000226
 • 1390.00 МКД 890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

- Exercise Chest Expander е справа за вежбање од нерѓосувачки челик за вежби на мускулите на градите.

- Справата за вежбање го развива горниот дел од грбот, рацете и рамената. 

- Ги зајакнува градите и рацете. 

Карактеристики:

 1. Експандер за градите и држачи за рака  2 во 1.
 2. 5 подвижни и прилаголиви федери.
 3. Јаглероден челик федери и пластични рачки.
 4. Одлична справа за фитнес.

Спецификации:

 • Материјал: јаглероден челик + пластика
 • Боја: црна + црвена + сребро
 • Големина: 68 * 12см (L * W)
 • Тежина: 830g
 • Пакет големина: 33 * 12 * 4.8cm 
 • Пакет тежина: 899g 

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија