Марион масло за самопотемнување

  • Шифра: 000227
  • 1290.00 МКД 490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Марион маслото за самопотемнување е мултифункционално масло со формула за секој тип на кожа. Содржи  PhitoCellTec ™ Argan , D - пантенол, маслиново масло и ореви. Ја храни и хидрира кожата и го успорува процесот на стареење на кожата. Конзистентната формула на маслото го олеснува рамномерното нанесување. Брзо и лесно се апсорбира и дава природен сјај на кожата со што добивате ефект на природен тен.

       Ефекти:

  • Брзо постигнување ефект на природно темна кожа
  • Ефект: Златен Тен
  • Постепено потемнување без дамки

Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729

Продукти од иста категорија