Машинка за подстрижување GEMEI

 • Шифра: 000233
 • 1590.00 МКД 390,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Совршен за употреба во салон, и за лична домашна употреба!!!

GEMEI Машинка за потстрижување е идеална алатка за добро негуван и секогаш среден маж.

Со помош на оваа модерна машинка за подстрижување, сега можете да ги отстраните непотребните влакна за само неколку минути. 

Совршена е за подстрижување на косата, бакембардите, вратот, брадата и телото!!!

КАРАКТЕРИСТИКИ:

1. Остро и издржливо сечиво

2. Високо квалитетна батерија што се полни

3. После целосно полнење се користи околу 45 минути непрекинато користење.

4. Лесен за користење

5. Жилет од нерѓосувачки челик

6Влез: 220-240V 50 / 60Hz батерија

7. Два клипери за потстрижување 6mm и 9mm

8. Кабел и масло за подмачкување

9 .Боја: Црна 

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! За секоја направена онлајн нарачка, добивате потврда на вашиот E-mail со детали за истата. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!          

Продукти од иста категорија