Sport Машки папучи

  • Шифра: 000235
  • 990.00 МКД 390,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

ОДЛИЧНА ЛЕТНА ПОНУДА !!!! 
Sport Машки папучи се сега тука со својата тројна подлога на летни обувки.
Модерни за оваа летна сезона,едноставни, спортски, елегантни и над се удобни.Совршени за на плажа и за долги прошетки покрај обалата на зајдисонцето
.

Величини 40/41/42/43/44/45

Боја Сива и Плава 
Ве молиме наведете ја вашата величина во нарачката

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија