Pull Reducer справа за вежбање

 • Шифра: 000025
 • 1190.00 МКД 790,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:
Справата е одличен тренер за да се ослободите од екстра килограми,да го ублажите стресот, може да го забрза процесот на метаболизмот, а тоа е она што им помага на мастите да се топат . 
Тоа е збир на вежби со експандери, кој е совршен за да ви направи убава и витка фигура.
Pull Reducer справата ќе ви помогне да останете во тенка форма. Направете го тоа без напор на трендовски начин.
Составен од латекс цевки, крута пена, гумена пена.
Pull Reducer справата ги користи својствата на еластичност за да ви овозможи тренинг кој ќе ви помогне во оформувањето и тонизирзњето на мускулите на телото во било кој дел од вашиот дом !

Карактеристики :

 • Оформува и ги тонира мускулите
 • Може Да се користи насекаде во домот
 • Совршен за мажи или жени
 • Погодно за патување и чување.
 • Материјал латекс / TPR + НБР пена
 • Големина: Латекс x 2 парчиња цевка,
 • Должина на цевката  е 50 сантиметри
 • Големина на цевката: Внатрешен дијаметар: 8mm
 • Надворешен дијаметар: 12mm, 14м


Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!


Продукти од иста категорија