Спорт Стерео Луксузни Слушалки

  • Шифра: 000279
  • 1990.00 МКД 890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

PREMIUM STEREO ГЛАС - Слушалките на Bluetooth 4.1 даваат звук со тежок бас и кристално чисти високи тонови, овозможувајќи ви да уживате во слушањето.

ТЕХНОЛОГИЈА ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА БУЧАВА DSP  -слушалките ја намалуваат бучавата во позадината, каде и да сте за да можете да се фокусирате на вашата музика.

ФУНКЦИЈА - Со удобна кука за уши и IPX4 отпорност на пот, слушалките се префинети за трчање, фитнес и повеќе спортови.


ДОЛГА БАТЕРИЈА НА ЖИВОТ - До 6.5 часа слушање или време за разговор, и статусот на батеријата на слушалката ќе се прикаже на екранот на вашиот телефон.

УНИВЕРЗАЛНА КОНЕКТИВНОСТ - Во опсег од 10 метри без бариера, слушалките со микрофон лесно се спаруваат со вашите уреди, вклучувајќи ги и iPhone, iPad, Android мобилни телефони, таблети и друго.

2017 со Висок Квалитет, Bluetooth слушалки за жени и мажи 


Карактеристики:

1, CSR4.1 Bluetooth чип;
2. DSP за намалување на бучавата во позадина;
3. IP4 класа спортски;
4. Не само за музика, туку и со Bluetooth телефон со висока дефиниција;
5. Висок квалитет на полимер батерија, трајност. 6.5 часа.
6. Капацитет на батеријата: 85MAH.
7. Време на полнење: 1-2 часа, поддршка на песна, тежина 8G,
8. Кабел и договор за поддршка :. HFP HSP A2DP AVECP, DSP
9. Функции за намалување на шумот,

- Одговарање/ завршување/ отфрлање/ пренасочување/ повик на чекање/ повторно бирање;

- Mute, контрола на јачината на звукот,  

- multi-point конекција,

- Пауза на музката, репродукција, гласовно известување


11.Апликации: Поддржува било кој, iPad таблет, десктоп компјутер со Bluetooth уреди за класа на телефони. Не носејќи десктоп компјутери со Bluetooth, може да се користи со Bluetooth адаптер.


Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!   

Продукти од иста категорија