Универзален џебен полнач за телефон 20000mAh

  • Шифра: 000301
  • 1990.00 МКД 890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕМА ДА ОСТАНЕТЕ СО ПРАЗНА БАТЕРИЈА НА ВАШИОТ МОБИЛЕН УРЕД ИЛИ MP3!

Надополнете ја батеријата на вашиот мобилен телефон или таблет брзо и едноставно. Само приклучете го вашиот уред со џебниот полнач и проблемот е решен! 

Универзалниот џебен полнач е со моќност од 20000 mAh, притоа ќе можете да ја наполните батеријата на вашиот телефон или таблет неколку пати!

Спецификации:

  • Капацитет : 20 000 mAh
  • Влез:DC  5V / 1A
  • Излез 1: DC 5V = 2.1A
  • Излез 2: DC 5V= 1A
  • Големина: 148 * 63 * 22мм
  • Боја:златно/розева
  • Пакување: Power bank + USB кабел

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. 

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија