Турбо Сет Фен + Пегла

Турбо Сет Фен + Пегла
  • Шифра: 000031
  • 890.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис

- Ќе имате мазна и права коса со оваа прекрасна пегла ,која е многу лесна за употреба и ќе ја исправи вашата коса. Лесен за користење и за чување.

- Фен за коса кој е многу корисен за патување, се собира и е со мала тежина.

Пегла за коса

  • Керамички плочки
  • Температура: 180*
  • Индикатор за напојување
  • Елемент на греење: PTC
  • 360* ротирачки кабел

 Мини фен

  • Уникатна мини величина
  • Се собира
  • Две јачини

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија