Uni Bra Невидлив силиконски градник

  • Шифра: 000382
  • 1490.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

Невидливиот силиконски градник совршено се вклопува на вашето тело, давајќи ви дополнителна доверба. Можете да го носите под кошула, маички со гол грб, бидејќи се затвора напред. Дури може да го носите и под полу-транспарентна облека, бидејќи има боја слична на кожата

Невидлив силиконски градник Uni Bra е иновативен градник со предно закопчување. Внатре е обложено со силиконски лепило кое ви помага да го поправите онолку колку што сакате (ефект на подигнување).

Можете да го носите на фустан без прерамки, затоа што нема ленти, без никаква грижа можете да го носите под било каква облека.

Големини: A, B, C 

Ве молиме наведете ја саканата големина:

  • А 60-75
  • Б 75-85
  • C 85-95.

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ОФИЦИЈАЛНОТО ВИДЕО ЗА ПРАВИЛНО ПОСТАВУВАЊЕ НА ГРАДНИКОТ!!!


Продукти од иста категорија