Pet Zoom Loungee заштитен покривач за седиште за домашни миленици

  • Шифра: 000391
  • 1690.00 МКД 890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

Pet Zoom Loungee заштитен покривач за седиште за домашни миленици. Покривачот е совршено решение кое што ги штити седиштата во возилата од нечистотија, влакна, првут, вода и оштета. Чувајте ги седиштата во автомобилите чисти без оглед на тоа дали вашето домашно милениче било извалкано. Изработено од водоотпорен тежок материјал.Има отвори за прицврстувачот за задните каишеви. Одговара на било која големина возило, лесен за местење, се пере во машина за перење и е лесен за чување.

Начин на поставување на Pet Zoom Loungee заштитниот покривач:

Поставувањето на заштитниот покривач трае само неколку секунди. Едноставно се прицврстува околу потпирачите за глава на вашето возило и совршено се вклопува во секое возило, минибус или задното седиште на SUV. Избришете го со влажна крпа за чистење на површината.

 
Спецификации:
 

  • Боја: црна
  • Големина: 142x129см
  • Материјал: ПВЦ водоотпорен слој
  • Одговара на секоја големина на возило
  • Ги штити седиштата во возилата од нечистотија, влакна, првут, вода и оштета

 
Пакетот вклучува:
 

1x Pet Zoom Loungee покривач за автомобилско седиште 

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!


Продукти од иста категорија