5 во 1 безжични слушалки

 • Шифра: 000040
 • 1690.00 МКД 990,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Wireless 5 во 1 безжични слушалки за MP3, компјутер, телевизија, CD, DVD !

Прекрасно нели?!

Сега можеш да слушаш музика од компјутер без да ја вознемируваш околината и без да си врзан со кабли кон него .Мирно можеш да го слушаш и твоето омилено радио, бидејќи овие слушалки можат да ја најдат секоја една радио станица. Можеш да ги сврзеш со секој уред со аудио излез.


Карактеристики:

 • Безжичен прием од секој уред со аудио излез, како телевизор, компјутер, игри, DVD плеер, VCD плеер, аудио рамка, MP3плеер, CD плеер и др.
 • Безжичен : Во предавателот има вграден микрофон.
 • FM радио: Слушалките може да се користат како FM радио одделно, за автоматско барање на канали.
 • Кабелски слушалки: Во комеплетот има аудио кабел со 3.5mm.
 • Безжичен мониторинг: Ставете го предавателот во близина на бебе, возрасни или болни луѓе кои имаат потреба од грижа.
 • Боја: црна.


Спецификации:

 • Предавател, придвижуван од: 2 x AAAбатерии или DC 4.5V (Батериите не се вклучени во комплетот);
 • Слушалки, погон од: 2 x AAA батерии(Батериите не се вклучени во комплетот).
 • Комплетот вклучува:
 • 1 x безжични слушалки. (НЕ вклучувабатерии.)
 • 1 x FM предавател (со држач).
 • 1 x аудио-кабел

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Погледнете го и официјалното видео подолу !!!

Продукти од иста категорија