California Slim 'N Lift мидер

California Slim 'N Lift мидер
  • Шифра: 000042
  • 890.00 МКД 490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

California Slim 'N Lift  мидер 

California Slim 'N Lift мидерот е револуционерен производ кој ќе ви помогне да имате совршена линија без диета и производи за слабеење. Дизајниран е да биде пријатен и потенок од било кога до сега, не се гледа под облека и овозможува вашата кожа да дише. Толку е пријатен што ќе заборавите дека го носите, а нема да го забележат ниту луѓето во вашата близинаИзработен е од специјално дизајнирана ткаенина која ќе ви помогне да изгледате како да имате 5-10 килограми помалку во истиот момент кога ќе го облечете.

Само облечете го California Slim 'N Lift мидерот и вашите вишок килограми ќе ги распореди на начин на кој ќе изгледате послаби и секси. 

 

Карактеристики:

• тенок и удобен за носење

• го прикрива целулитот

• достапен во црна и крем боја

• достапни величини M, L ,XL, XXL

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија