HD Vision readers очила за сонце и читање

  • Шифра: 000428
  • 1890.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

HD Vision readers очилата ви овозможуваат да читате додека ги заштитувате очите од штетните УВ зраци и сончевиот сјај!

Опис: 

Сè-во-едно очила за сонце и читање кои се одликуваат со: 

Висока дефиниција, 

Оптички квалитетни затемнети леќи со вграден бифокален опсег. 

Нуди 100% УВ заштита; ја подобрува јасноста и бојата како никогаш порано! 

За мажи и жени. 

Очилата за сонце со висока дефиниција не само што ја зголемуваат јасноста и бојата при блокирање на отсјајот и УВ зраците, тие исто се карактеризираат со вградени бифокални леќи!

Карактеристики:

HD Vision readers очилата се оптимална комбинација на леќи за читање и UV заштита за вашите очи. Степен на зголемување 2,0 нуди можност за да можете да читате и да го избегнувате отсјајот без да морате да ги разменувате очила за сонце со очилата за читање .

Едноставно решение за два проблема во еден стилски објектив. Подобрете ја бојата и јасноста додека уживате во вашиот омилен роман на плажата.

Чудесните HD Vision ™ за читање имаат вграден бифокален објектив кој е совршен за читање на отворено. И, ова не се ниту најмалце обични очила за сонце, тие се одликуваат со HD Vision леќи за подобрена боја и јасност како никогаш досега што не сте доживеале. Неверојатен висококвалитетен со 100% UV заштита, тие се како два пара очила во еден.

Спецификации:

  • Вграден бифокален објектив 
  • Леќи со висока дефиниција 100% оптички квалитет на леќи со UV заштита 
  • Ја зголемува јасноста и бојата HD Vision readers очилата се како два пара очила во еден.

Пакетот вклучува: 

  • 1 HD Vision readers очила 

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!
Продукти од иста категорија