Зимски Модерни Чизми - ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА

  • Шифра: 000442
  • 2690.00 МКД 1.190,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

!ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА!

Нема повеќе студ на вашите стопала!

Висококвалитетни зимски кондури, со модерен дизајн!

Star Jaguar внимателно ги следи глобалните трендови во модата и има за цел да ги обезбеди најдобрите нешта за мажите како и за помладата генерација. Овие чизми се висок квалитет и специјално избрани за вас, кои ќе бидат дел од вашата секојдневна облека.

Овие чевли се неопходни за современиот човек, бидејќи имаат уникатен дизајн кој се совпаѓа со добро елегантни и харизматични мажи.

Останати се само следниве величини!

Величини: 40 41

  • Боја: Црна

Препорачуваме да ја искористите оваа специјална понуда!

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!


Продукти од иста категорија