Панорамски ретровизор со висока дефиниција

 • Шифра: 000462
 • 1890.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

ОПИС:

✓ ПЕРФЕКТИВЕН КОНВЕКСЕН ДИЗАЈН НА ПОВРШИНАТА✓ 

- Конвексениот ретровизор може да обезбеди поширок агол на видливост според принципот на физиката. Можете да ја видите панорамата на автомобилот без проблеми. 
✓ РЕТРОВИЗОР СО ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА ✓
- Огледалото е направено од посебно стакло, и одразот во него е чист, може да ја рефлектира природата и реалните слики, сликите нема да се преклопуваат или да се искривуваат за да ви пречат при возењето. 
✓ДИМЕНЗИИ ✓ 
- (300 x 75 mm), погоден да се монтира на оригиналниот ретровизор од 55-80 mm, кој се користи за повеќето автомобили, камиони, комбиња. 
✓ЕЛИМИНАЦИЈА НА СЛЕПИТЕ ТОЧКИ✓ 
- Кога вртите или менувате ленти во возењето, може да ја зголемат видливоста и да ги елиминираат мртвите точки, можете да возите посигурно дење или ноќе без пречки. 
✓ ЕДНОСТАВНО ЗА ИНСТАЛАЦИЈА ✓ 
- Постои прилагодлив клип,кој се шири и се прилагодува на оригиналниот ретровизор и веднаш се прицврстува, го прилагодувате според вашата удобност за гледање.

Спецификација:

 • Поширок спектар на видливост и ја зголемува вашата безбедност
 • Стил:  Конвексна / закривена површина дизајнирана да ги минимизира вашите слепи точки
 • Боја: јасна
 • Тежина: 214g
 • Должина: 300mm 
 • Висина: 73mm
 • Материјал: ABS пластика + стакло
 • Полиран да даде подобра рефлексија / видливост
 • Можете да гледате 3 ленти одеднаш
 • Го намалува одблесокот до 50%
 • Ви помага за видливоста при промена на лентата, спојување, излегување од автопат, и многу повеќе
 • Може да ја зголеми видливоста до 300%
 • Клиперските спојници помагаат да се спречат вибрациите и оштетувањето на вашиот ретровизор, полираната завршница дава јасни рефлексии
 • Лесно се прикачува врз вашиот постоечки ретровизор

Пакетот вклучува:

 • 1 x Панорамски ретровизор

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија