Ласерски светлосен уред за декорација - Star shower

 • Шифра: 000506
 • 4000.00 МКД 2.490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Разубавете го вашиот дом и уживајте во празничната атмосвера!

Создадете магија за празниците со помош на ласерскиот светлосен уред, кој ќе ви овозможи вистинска сензација!

Тајната на Star Shower е во моќниот систем од светилки и ротирачка глава која создава неверојатно лајт шоу во секоја соба.     

Едноставно ставете го уредот во дворот или на терасата, насочете го кон ѕидот и вклучете го.

Спецификации:

 • Два режими на ласерска светлина: ѕвезди што се движат или не се движат.
 • Две опции за светлината во движење: црвени / зелени ласери или само зелени.
 • Светлосен сензор: се вклучува во темница, се исклучува на дневна светлина. 
 • Нема скали, нема монтажа
 • Нема скршени светилки, нема заплеткани кабли
 • За внатрешна и надворешна употреба
 • Заштедува 99% од трошоците за енергија 
 • Вклучува екстра долг дел за надвор и внатрешна база.
 • UL-наведени.
 • Опфаќа  до 300 m² и на растојание до 100 m.
Пакетот содржи:
 • 1 x ѕвезден туш Star Shower Motion
 • 1 x надворешен прилог за прикачување во почва / трева

ИНСТРУКЦИИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ:

 1. Не користете го Ѕвездениот туш на друг начин различен од оној што е наведен од производителот за да се избегне изложеност на опасно ласерско зрачење.
 2. Немојте намерно да го вперувате во очи или лице.
 3. Не обидувајте се да го отворите куќиштето на Ѕвездениот туш под никакви околности.
 4. Ласерите не треба да се проектираат на или во рамките на патеката на летот на авионот од 10 наутички милји од аеродромот, затоа спуштете го аголот на Ѕвездениот туш, така што ласерите нема да се проектирани кон небото.
 5. Користете го само со кабел за продолжување наменет за надворешна употреба.

Функционира на сите временски услови!

Star Show може да биде поставен на дожд и на температури под 0°C. Потрошувачката на струја е минимална, а производот покрива до 300 m2 на растојание од 100 метри.

Вистинско декоративно решение за вашиот дом!

Тoj има и тајмер кој автоматски ќе го исклучи лајт шоуто по 8 часа.   

Star Shower ќе ја осветли вашата соба со различни бои!

Ласерскиот уред можете да го користите не само за време на празниците, туку и за добра журка во вашиот дом

Заборавете на одмоткувањето на гајтани со сијалички кои често знаат да прегорат!

Сега го имате вистинското решение!


=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија